правду про мексиканських Автострахування

Правда, більшість мексиканських брокери страхування автомобілів не скажу вам, що авто страхування, при русі в Мексиці недостатньо.

Справа в тому, що якщо ви потрапите в аварію, є дуже висока ймовірність того, що ви потребуєте екстреної допомоги … зокрема, в Мексиці, де тяжкість нещасних випадків може бути набагато гірше, ніж у Сполучених Штатах.

Крім того, більшість людей вважають медичного страхування ОБОВ’ЯЗКОВО … але ваш поліс страхування здоров’я тут, у Сполучених Штатах зазвичай не поширюється на травми або медичної евакуації в Мексиці.

Це означає, що якщо ви отримуєте мексиканських страхування авто для вашої подорожі, і ви в кінцевому підсумку її потребують, купленої в США медична страховка не буде поширюватися на будь-які травми.

Звичайно, у той час як вірно, що Мексика має система охорони здоров’я, яка надає безкоштовну медичну страховку для своїх громадян, ці об’єкти не доступні для іноземців. Якщо ви з США, ви повинні будете використовувати більш дорогу приватну клініку.

Тоді, це не для кого не секрет, що правова чиновників в Мексиці може спробувати скористатися відвідувачів з півночі їх межі. Якщо ви знаходитесь в аварії, ви можете, звичайно, потребують юридичної допомоги, яка означає, що ви хочете, щоб ваше авто страхування для покриття цих питань, а також.

Справа в тому, що більшість мексиканських брокери страхування автомобілів не продають авто страхування, які адекватно покриває невідкладну медичну допомогу або юридичну допомогу. Аварійні служби медичної допомоги настільки обмежені серед більшості носіїв автострахування, що Червоний Хрест і цілий ряд інших міжнародних гуманітарних організацій використовувати тільки одну компанію для їх поїздок до Мексики і в усьому світі.

Крім того, більшість з цих контрактів на обслуговування написані з такими низькими лімітами і так багато винятків, що роблять їх потенційно марними.

Що ще гірше, багато брокерів продають “Швидка медична допомога Евакуація” які зрештою субпідряд сторонніх постачальників в Мексиці, які часто використовує додаткові субпідрядників. Іншими словами, надаються послуги не виконується компанією, яку Ви даєте гроші.

Ви можете отримати відмінні порівняння цих планів збирається допомогти Америці Порівняльна таблиця. Як тільки там ви будете швидко зрозуміти, чому Американської Медичної Асоціації, Американського товариства раку, Червоного Хреста, і далі і далі всі покладаються на цю компанію для забезпечення надзвичайних ситуацій правильно і належним чином оброблена.

Щоб дізнатися більше про мексиканських страхування авто, як отримати покриття ви хочете за ціною, ви можете собі дозволити (без потрапляння зірвав деякі мухи-одноденки шахрай), див “Ваш мексиканських канікул Криті” http://tinyurl .com/y5hz5q.

Вона була написана Лінден Грей, ветеран міжнародного страхування з більш ніж 29 років оптової, роздрібної торгівлі та прямих страховий стаж. Він представляє єдина компанія вважається адекватним і недорого охоплюють різні міжнародні агентства з надання допомоги для їх поїздки в Мексику (і, таким чином, люди, які працюють для тих установ, як правило, використовують цю компанію для своєї відпустки в Мексиці). Крім того, як директор MexicanInsuranceStore.com він управляє тільки “прямих споживачів” Агентство по страхуванню, що я в курсі, що представляє компанію використовується тими агентствами.