по магазинах навколо для лікування ціни

Коли ви приходите на сайт, як це, стандартний рада, яка отримує всі вони засновані на ідеї по магазинах навколо, щоб знайти найкраще вартість угоди. За винятком, як тільки ви знайшли політики, майже всі сайти, то перестануть давати цьому раді. Можливо, в старі добрі часи вільно доступних кредитів, ніхто не потрібно занадто турбуватися, якщо були несподівані витрати. Все могло просто бути пред’явлено звинувачення або, якщо це була велика сума, планувалося реалізувати частину позитивного капіталу житло. Гроші ніколи не була дійсно проблема. Перенесемося в умовах нинішнього економічного спаду. Економісти і оптимісти хотіли б змусити нас повірити, що ми знаходимося на шляху до одужання. Але ніхто, здається, сказали банки або кредитні компанії. Це, AOS ще як отримати кров з каменю продовжити овердрафт або збільшити кредитний ліміт. З більшістю властивостей до негативного капіталу житла, там, чи не AOS, резерв кеш золота копати вас від неприємностей. Це означає, що дивитися, де кожен цент йде.

Так чому ви повинні турбуватися про своє здоров’я план? Це, AOS просто сидів і чекав, щоб заплатити за ваше лікування. Навіщо дивитися центів? Ну, давайте, почнемо з AOS франшизи. Ви читали дрібний шрифт? Ваш план лікування кожного претензії як підпадають під дію франшизи або ви платите, як ви йдете, поки франшиза не використовується, а потім страховик платить за все інше. Наприклад, ви можете мати п’ять візитів, щоб побачити ваші лікуючого лікаря в рік. Якщо кожна коштує $ 250, ви платите цю суму для кожного відвідування, або, якщо у вас є франшиза у розмірі $ 1000, ви платите за перші чотири візиту і страховик сплачує за п’яте? У кожному разі, у вас є позитивний стимул, щоб знайти лікаря, який буде тільки стягувати плату $ 175 за відвідування. Близько 30 штатів США тепер мандат лікарні публікувати свої ціни на всі основні операції та процедури. Це зроблено для того, щоб допомогти незастрахованих, але інформація в рівній мірі важливі для страхувальника. Крім того, що лікарні, як правило будуть опубліковані тільки топ-оф-діапазоні цін і протистояти спробам обміняти їх вниз. Більш незалежними лікарями та клініками публікувати більш реалістичні прайс-листи. Відповідальність страхових компаній допоможе їх власникам політики знайти найдешевші лікування. Покупки навколо економить вам (і вашої страхової компанії) гроші.

Ще одним фактором, є остерігатися так званих об’єктів плати. Багато лікарів, які працюють на лікарню або клініку додати плату за використання свого роботодавця, AOS об’єкта. Це часто приходить несподівано. Гірше того, багато планів в області охорони здоров’я не накривайте його. Отже, коли ви отримаєте ваш кілька цитат страхування здоров’я і вирішують, щоб вирішити, які політики, щоб купити, перевірити, як франшиз роботи і чи буде цей план буде охоплювати об’єкти плату. Не думайте, що ці цитати медичного страхування дасть вам інформацію, на перший погляд. Це зажадає вивчення та, при необхідності, телефонний дзвінок до страховика, щоб отримати повне уявлення про ризики. Купити політику мудро, а потім, якщо ви захворієте, використовувати онлайн пошукових систем, щоб знайти місцевих лікарів, клінік і лікарень, пропонуючи найбільш економічні послуги. Покупки навколо дійсно позбавить вас від високих витратах і несподівані звинувачення.