пояснення вашого вибору в страхуванні домовласників

Маючи домовласників страхування дає вам душевний спокій, знаючи, що в разі аварії і знищити всі або частину вашого будинку і ваших речей, у вас є місце в політиці, які допоможуть вам відновити або замінити, що ви втратили. Є багато аспектів галузі страхування будинку, що багато людей не розуміють, що часто призводить до їх, не маючи адекватного охоплення або їх купівельної неправильний тип політики для своїх потреб.

Існують два основних типи політик ви можете звернути увагу при купівлі домовласників страхування. Основна політика страхування назвав небезпеки в політиці і буде тільки поширюється на пошкодження, якщо вона викликана одним з цих подій. Це найдешевший тип політики, і якщо ви шукаєте, щоб заощадити гроші і досі покриття, це для вас.

Комплексна політика є більш дорогим, але пропонує набагато більш широке охоплення форми. При такій політиці ви можете доплатити, щоб мати страховку від повеней, землетрусів та інших явищ, що стандартна політика вважає “Закон Божий”. Це називається додаткового покриття. При такій політиці ви можете мати страхування для ваших цінностей, таких, як ювелірні вироби, електроніку, твори мистецтва, і хутра. Воно може також включати додаткову страховку, якщо у вас є собака, яка може поранити людину на вашу власність.

Процес отримання домовласників страхування досить проста. Якщо ви є власником вашого будинку і не мають іпотечні то це залежить від вас чи ви берете таку політику. Якщо у вас є іпотека, хоча, кредитор зажадає від вас, щоб мати таку страховку на місці, перш ніж підписати папери.

Ви платите премії за страховий поліс власника будинку (або на щомісячній або щорічній основі), і в свою чергу, якщо ви понесете збитки, страховий поліс покриє витрати на ремонт. Ви повинні вибрати кількість франшиза, яка означає, що ви будете нести відповідальність за сплату певної суми до вартості ремонту. Це, як правило, $ 500, але якщо ви обираєте більш високу суму, наприклад, $ 1000, премія витрати будуть нижчими.

Сума премії страхова компанія бере з вас за політика залежить від певних факторів, що компанія аналізує для того, щоб визначити, скільки ризику ви ставите перед страховиком. Хоча той факт, що у вас були вдома страхування в минулому і ніколи не робили будь-якої претензії будуть прийматися до уваги, це дійсно грає невелику роль у визначенні вартості вашої політики.

Вартість страховки домовласника залежить у великій мірі від суми покриття вам потрібно мати, щоб замінити будинку, якщо вона повністю знищена. Чим більше ваш будинок, то він дорожчий і, отже, більшої вартості, пов’язані із заміною його і так потрібно покрити більшу площу. Для того, щоб зробити страхування власник будинку порівняння, компанія буде потрібна конкретна інформація, щоб придумати приблизний обсяг охоплення і визначити ризик, такі як квадратні метри, типи і кількість функцій безпеки, встановленого на комп’ютері, типу опалення у вашому будинку і матеріал, що використовується в будівництві будинку.

Область, в якій ви живете, також відіграє роль у визначенні вартості вашого домовласників страхування. Якщо ви живете в районі, де є часті крадіжки, це ставить вас в інший клас ризику і, отже, означає вищу вартість страхових внесків. Чим більше функцій безпеки ви встановили буде нижче цієї вартості значно.