пошук приватних медичних страхових компаній від 55 до 65-річних

Відбіркові на медичне страхування може бути більш складним, як ми отримуємо віку. Ми більш імовірно, потрібно більше медичної допомоги, надавати несприятливий ІМТ і мати наше століття керувати нашою премії через дах.

Якщо у вас є більш тривалий анамнез знаходження медичного страхування, ймовірно, буде більш важким незалежно від того, скільки вам років. Страховики можуть відмовити охоплення. Вони можуть стягувати вищу премію. Вони можуть усунути охоплення через Вашого стану і запропонувати вам, що політика не буде охоплювати вас за те, що вам найбільше турбує.

Кращий спосіб подолати наслідки медичною проблемою є поліпшення нашого здоров’я. Іноді після призначення лікаря, що ми їмо і бути більш активними можуть змінити ситуацію. Часто, однак це не допомагає, і ми маємо справу з наслідками, що стан здоров’я надає на наше життя.

Якщо не видають план або вершника покласти на план, ви повинні побачити, що конкурентів страхової компанії буде робити для вас. Ви можете прийняти план, який пропонується до вас, але тільки тримати його, поки ви не можете знайти щось краще.

Страхова компанія керівні принципи андеррайтингу варіюватися від страховика до страховика. З цієї причини, ви повинні переконатися, що перевізник, що чим зупинитися на найсприятливіший вигляд вашої медичної проблеми. Один перевізник може відмовити, інший може усунути покриття для умови, третій може збільшити свою ціну і четвертий може прийняти вас без змін.

Ви повинні також бачити, наскільки ви близькі до отримання більш низькою ціною. Часто в якості медичного віці стані, він стає менш дорогим, щоб забезпечити. Діагноз раку раніше цього року, швидше за все, призведе до автоматичного відмови для гарантованого плану. Якщо умова Останнє розглядається 5 років тому, ви могли б отримати контракт зі стандартними положеннями.

З’ясувати, наскільки ви близькі до того, право поширюється на ваш ІМТ або індекс маси тіла, а також. Ви можете бути тільки п’ять чи десять фунтів від зниження страхових ціною. Не забудьте запитати, як близько ви знаходитесь на більш низьку ціну, якщо ваша вага впливає на ціну, яку ви стягується.

Якщо ви не можете знайти план медичного страхування, який ви могли б претендувати на рахунок ваш ІМТ або ваші вже існуючі медичні умови, Ви можете бути в змозі отримати охоплення через спонсорованих державою або федеральним спонсорські договору. Ви можете претендувати на спеціальний договір, пропоновані вашим державою. Ви можете претендувати на Medicaid або Medicare.

Покриття пропоновані урядом може бути важливий вибір, але треба обов’язково дивитися на варіанти від приватних страховиків у першу чергу. Уряд на основі політики мають більш високі премії чи мають нижчі допомоги або маєте менш надійними мережами.

Вплив віку важко уникнути. Отримання старше дійсно збільшує ставки, які ми платити за медичне страхування життя і страхування на випадок інвалідності.

Кілька перевізників будуть стягувати меншу премію, якщо план буде поміщений в ім’я молодшої дружини. Це може привести до істотної економії, якщо ваша дружина більше ніж на п’ять років старше або молодше вас.

Неважливо, що наш вік, знайти хорошу охорони здоров’я кипить страхової план, щоб зуміти хорошу ціну, гарну мережу та гарне покриття. Причина хорошою ціною очевидна. Нам потрібен хороший мережі, так що ми можемо відвідувати лікарів, які близькі до нас. План повинен, звичайно, мати хороше освітлення.

Це може бути важко отримати покриття, оскільки ми старіємо. Наше здоров’я історії, вага і вік наших все це може перешкодити збільшити наші премій. Це дозволяє знайти якісне медичне страхування складніше.