пошук потенційних клієнтів це тільки початок поради для страхових агентів

Заздрість призводить для потенційних клієнтів
Філіп приєднався до нашої компанії полон з двох причин і незабаром попросили піти. Один з них, у нас є продукти, які краще, ніж все, що він міг запропонувати його через приватні агентства. По-друге, ми повинні привести системи (для якого ми платимо 7% нашої комісії), що усуває деякі роботу з пошуку потенційних клієнтів. На жаль, він продовжував діяти власне агентство, а що є порушенням його контракту.

Філіп був чи правильно чи неправильно, його акція ілюструє істини відомі всім страховим агентам. Пошук людей для спілкування, є найбільш важкою частиною страхового бізнесу. Посилання та викликом захисників є секретом успіху. Але отримати клієнтів, які будуть робити маркетинг для вас включає в себе багато більше, ніж просто продавати їх політики.

Ведення клієнтів тільки ви отримаєте їх
Розробка свинцю в довгострокові клієнта можна підсумувати з одним питанням. Скільки часу ви готові витратити, і скільки обслуговування ви готові надати для якого ви не отримаєте комісійні в доларах?

Отримання призначення з перспективою є першим кроком в отриманні бізнесу. Без цього призначення, у вас немає бізнесу. Тим не менш, це всього лише перший з багатьох кроків у напрямку отриманні і збереженні бізнесу.

Розглядається як “реальний” людина
Ми живемо в день, коли довіра є небезпечним. Численні аферисти ховаються на вулицях, спостерігаючи за можливість скористатися необережних. Маючи це на увазі, важливо, щоб ваші перспективи бачити Вас в якості реальної людини-хто-то з номера телефону, адреси, сім’ю, можливо, деякі спільні інтереси. Я кажу своїм перспективам, чому я перебуваю в страхуванні, що я зробив до цього, і де я живу. Я також даю їм невелике біо написано у вигляді закладки, розміщені фото по мені, мої діти, і мої великі діти. Ми займаємося п’ять чи десять хвилин біржі, де вони кажуть мені трохи про себе, а також. Це ламає лід, а я, ймовірно, не афера людина, яка має достатньо інформації, щоб посадити мене у в’язницю.

Як дістатися до необхідності
Протягом декількох хвилин, ми переходимо до справи. Я зазвичай питаю, чи вони знають щось про мою компанію. Навіть якщо вони це зроблять, у мене є трохи більше інформації, готові дати їм таку як види послуг, що надаються, якнайшвидшого оплати вимоги, за якою компанія відома, і активи, які підтримують компанії в цілому.

Навіть тоді, коли я знаю, що продукт, що можливо клієнт зацікавлений у, я починаю з простого питальника, який ми називаємо “оцінку потреб”. У мене є декілька варіацій, залежно від ситуації. Наприклад, я вважаю, дуже швидко, що медична страховка у людини є, якщо у неї є Medicare і Medicaid, я знаю, що мені не потрібно витрачати час на довгостроковий догляд, або будь-який вид товарів медичного призначення, крім рецепта плану наркотиків . Єдине, що я можу допомогти такій людині з є їх страхування життя.

Розуміння перспективи
Як тільки я вирішив, що мій підхід має бути, я просто пояснити, що моєю метою є, щоб дати їм інформацію йдуть деякі варіанти з урахуванням їх унікальної ситуації. Щоб зробити це, я повинен поставити вам кілька запитань. Наступним кроком буде рішення, яке буде залежати від них, щоб зробити. Це рішення буде або прийняти рішення по одному або декільком з варіантів, або нічого не робити.

Тоді я просто задавати питання про тих областях, які мають найбільший вплив на майбутнє людини щодо життя і здоров’я. Якщо у них є страхування життя, яка вона, і коли він був останній раз переглядалися. Якщо можна, я буду просити їх, щоб отримати їх політику і дозволили мені поглянути на нього. Це підвернувся політики, які були Термін життя ось-ось закінчиться або універсали з преміями близько збільшуватися. Майже кожен думає, що він “все життя.” З мого досвіду, не менше 60%, на жаль, невірно.

Якщо клієнт має медичну страховку яка в даний час відбуває потреби адекватно, я дізнатися в першу чергу про своє здоров’я, а потім про тривалого лікування. Якщо людина вже використовує ходунки або інвалідне крісло, або має серйозні захворювання, як діабет вимагають інсуліну, наприклад, немає сенсу в обговоренні довгострокового догляду, коли він не зможе претендувати на це. Якщо його здоров’я в порядку, однак, я просто залучити його в обговорення членів родини або друзів, які необхідні розширеної допомоги. Справа в тому, що ми повинні створити можливості того, що в якийсь момент в майбутньому, розширеної допомоги, ймовірно, буде необхідно, і що покласти навантаження на членів сім’ї штамів емоційного, фізичного та фінансового здоров’я сім’ї з проставленням життя довго заощаджень і будинки в небезпеці.

Навчання перспектива
Основна мета у всьому цьому обговоренні, яке не може зайняти від 20 хвилин до години-ні продажів. Саме освіта. Багато людей, а не розбираються в страхуванні мови не впевнені, що вони вже мають. Страхування є те, що люди купують, тому що вони повинні, а потім вони поклали його в шафу і забути про неї, вважаючи, що вони мають все, що потрібно, і блокування дверей психічного проти нічого нового. Агента, який може відкрити ці двері і або перевірити або уточнити свої уявлення про страхування свого майна коштує набагато більше шансів на створення нового продаж.

Іноді відкриття, що шафа, як відкриття банку з хробаками. Нещодавно клієнт розділили два 15-річних страхування життя політика-$ 50000 кожна-на себе і свою дружину. Політика і написом “все життя” як на титульному аркуші і на палубі сторінці. Його також сказав, що “заборгованість по життю” поруч з премією. Цього року він отримав повідомлення, кажучи, що, якщо він хоче зберегти свої $ 50,000 премії йде від $ 60 на місяць до $ 308! Преміум його дружини пішли б близько $ 290. Він вже зателефонував в компанію і сказали, що незалежно від того, палуба сторінки говорить, політика насправді термін політики і, що премії будуть продовжувати рости. Ніщо на цій політиці не говорить термін. Тим не менш, є пункт, який він ніколи не помічав і не розумів, в якому говорилося, що премія була схильна “періодичного перерахунку.”

Чи клієнт мати підстави для подання скарги та повернення премії? Я б так думати. Але чи то він робить чи ні, він знає, що навіть якщо це коштуватиме йому більше, ніж це було б 15 років тому, він хоче політику, яка не буде мати збільшення премій і не буде зменшуватися на користь гарантованої все життя. Якби я не обговорював свої повні життю / здоров страховий пакет з ним, він би ніколи не відомо.

Доставка політики
Після того, як був виданий поліс, наша компанія вимагає особистої доставки і отримання повідомлення про доставку. Було сказано, що кожна хвилина, проведена з клієнтом при здачі політики дорівнює року, що клієнт залишиться з компанією. Крім того, багато інших політиків продаються за часом доставки, ніж продаються на перше відвідування. Клієнт довіряв тобі досить, щоб взяти перший. Візьміть оцінки потреб з вами і розглянути його перш ніж дістатися до будинку. Завершена оцінка потреб буде мати можливості між рядків. Діти одружуються, онуки народжуються? Хто є бенефіціаром на життя політику ви доставку. Пропозиція відвідати цієї людини, дати їм візитні картки з політикою число написане на звороті, і нехай вони знають, що в разі, якщо заявка повинна бути зроблена, ви будете доступні, щоб допомогти або відповісти на запитання.

Створення можливості повторного бізнесу
Після того як бізнес буде закінчений, більше бізнес, роблячи несподівані. Ви можете впасти, коли ви знаходитесь в області, доставити маленьку коробку цукерок Рассел Стовер (на менш ніж $ 2,00 зі своєї кишені), або який-небудь інший невеликий подарунок, який просто каже “дякую за ваш бізнес.” Невеликий подарунок або карти-без причини, крім сказати спасибі-буде пройти довгий шлях у збереження ваших клієнтів і знайти нових.