пошук грошей для LTCI

Коли клієнт говорить мені, що довгострокового страхування є “дорогим”, моя відповідь завжди “, порівняно з чим?” Страхування на нашому дві машини плюс ван ми використовуємо тільки у відпустку становить $ 1200 на рік, і у нас є тільки відповідальність. Якби ми мали крах, було б платити за автомобіль іншого хлопця. Ми нічого не отримає!

Наші домовласників страхування становить близько $ 700, і це був найменш дорогий компанією ми могли знайти. Ми ніколи не повинні були використовувати його, але ми навіть не спокуса впустити його.

Наше медичне страхування є ями і, якщо ви платите на приватне медичне страхування, для COBRA або просто оплачувати ваші власні медичні рахунки, я буду тримати парі, ваш приблизно така ж. Ми платимо колосальні $ 6000 в рік не мають бачення чи стоматологічної допомоги, і кожен з нас є $ 2500 річної франшизи. Якщо ми не повинні бути госпіталізовані, ми ніколи не зустрінете тих, франшиз, але ми заплатимо, що рахунок кожного місяця, і будьте вдячні просто мати його.

На відміну від наших LTCi рахунок за політику, яка охоплює нас обох протягом п’яти років на благо $ 150 на добу становить близько $ 160 на місяць, або трохи менше $ 2000 за рік. Якби ми повинні використовувати його, у нас є $ 547, 500 горщик грошей, щоб витрачати. Крім того, у нас є вершник оплаченого з нагоди втрати годувальника, тобто один з нас перестануть платити премію, коли перша вмирає. Жоден з наших інших страхових полісів, навіть не наші домовласники-ніколи не дасть нам так багато для такої невеликої!

творчого планування

Коли купувати
Кращий час для покупки LTCi у ваших кінці 40-х на початку 50-х. В молоді роки, приватні політики щодо інвалідів, яка замінює ваш дохід є більш доцільним. Крім того, деякі компанії дозволяють конвертувати страхування на випадок інвалідності в LTCi у віці 65 років-без медичного андеррайтингу.

Для більшості людей, найкращий час для покупки LTCi знаходиться в середині життя, коли ви також роблять більш докладні плани для виходу на пенсію. Шукайте компанію, яка не має періодичне підвищення ставки, такі як автоматичне збільшення кожні п’ять років. Кращі компанії намагаються, щоб ціна нової політики таким чином, щоб поглинати зростання витрат на охорону здоров’я, тим самим захищаючи клієнтів з найстарішим політику проти кількох підвищень ставки. Майте на увазі, однак, що будь-яка компанія може надати підвищення ставки в LTCi, тому що це медичне страхування.

Як оплатити
Ніхто не може “дозволити собі”, щоб додати ще щомісячний рахунок від їхнього бюджету. Це тому, що, незалежно від того, скільки грошей у нас є, більшість з нас живе у відповідності з нашими доходами, ми сподіваємося, викладання в сторону для виходу на пенсію, але в іншому підтримку образу життя, відповідний нашим доходом. Дуже небагато людей мають зайву сотню або дві просто чекає деяке страховим агентом, щоб запропонувати спосіб їх витратити. Ви повинні оцінити свої фінанси, ви повинні бути в змозі покрити LTCi не беручи їжу з вашого столу або дозволяючи світлу рахунки залишаються несплаченими.

Більшість людей платять із щомісячною банку-проект. Якщо у вас немає великого рахунку в банку, як правило, легше поширювати виплати з протягом усього року. Ви маєте можливість, однак, платити щоквартально, раз на півроку або на рік. Ви можете також змінити спосіб оплати в будь-який час як тільки політики на місці.

Щорічно платять
Багато людей, особливо пенсіонери, починають свою LTCi платежів на щомісячній банку-проект і переключитися на щорічних виплат у наступні роки. Плата щорічно економить гроші, так як всі компанії стягують кілька доларів додатково за щомісячну обробку. Якщо ви як і раніше платити податки і отримувати відшкодування в квітні, може бути варто планує використовувати деякі з цих повернення погасити річної премії, а потім оплатити його на рік в той час.

Інший спосіб платити за LTCi і зберігати всі ваші доходи в кишені в той же час-це скористатися рахунків IRA, взаємного повертається фонд або ануїтетів. Якщо ви можете знайти компанію, яка продає як і страхові ануїтети, у вас буде ідеальна ситуація. Ви можете змінити ІРА в хороші, високі відсотки фіксована рента і використовувати деякі з інтересу, щоб оплатити LTCi премії. Не забудьте звернути увагу на фіксована рента, а не змінна, оскільки це неможливо втратити гроші на фіксовану ренту. Крім того, якщо це кваліфіковані гроші, уряд змусить вас прийняти розподілу щороку після включення 70 ½. Ви можете використовувати це необхідний розподіл оплатити премію, і якщо ви або перераховувати ваші податки або мати свій власний бізнес, ви будете в змозі відняти більшу частину премії від вашого оподатковуваного доходу.

Планування використання ануїтету для фінансування вашого LTCi має й інші переваги. Ануїтет не обкладаються податком відкласти, поки ви не зняти її, тобто ви можете помістити більше ваших пенсійних доходів в кишені. Крім того, в той час як ви можете малювати на ній протягом життя, він працює так само, страхування життя, коли ти помреш, що він поширюється прямо на Ваш одержувач, минаючи заповіту.

Плата за LTCi не виймаючи його прямо з вашого доходу просто займає трохи перспективного планування. Якщо ваша премія становить близько $ 2000 на рік, наприклад, $ 67000 фіксована рента буде платити ваші LTCi з інтересом, щоб заощадити. Ваш принцип ніколи не буде зворушений!

Ви цього хочете, але по-справжньому не мають премію
Деякі люди випробували тяготи турботи про старших батьків або тугою спостерігаючи за ними втратити все в будинок престарілих. 2005 рік був останнім роком літніх могла передати своє майно в рамках нинішнього трирічного періоду озирнутися. У 2011 році уряд може виглядати на п’ять років назад, тобто активи, передані в 2006 році здійснюватиметься зі штрафом. Багато людей, які бачили, як їх батьки втрачають майже всі хотіли б мати LTCi, але або не кваліфікованим медичним або дійсно не можу собі це дозволити.

Якщо ви не лікаря, мало хто може це зробити. Однак, якщо це питання грошей, бути відвертим з вашим агентом. Зрештою, навіть рік або два з вигодою за ціною від 100 $ в день краще, ніж відсутність освітлення на всіх.

Якщо ви не можете дозволити собі LTCi, однак, і знаю, що ви дійсно повинні мати його, ви повинні принести родині разом, щоб обговорити це. Які з них були б готові або не здатні піклуватися про вас? Б кожен член сім’ї бути готовим чіп у невеликій кількості зараз, а не намагатися придумати $ 4000 і більше в місяць пізніше, щоб запобігти втрати будинку?

Реальна мета LTCi
У довгостроковій перспективі, LTCi нема про вас. Так, вона надає вам з обережністю, коли це необхідно, але це дійсно про вашу сім’ю. Йдеться про позбавляючи їх рахунок, розчарування, провини, пов’язані з доглядом за хворою старших, коли вони мають свою частку проблем. Йдеться про збереження вашого чоловіка живі замість спалювання передчасно, піклуючись про вас. За даними Фонду Альцгеймера, 65% вихователів померти перш, ніж людина, якого вони піклуються про. Крім того, більше 70% тих, хто в кінцевому підсумку вихователі дочка або дочка-в-законі, який зробить велику частину роботи, тому що ніхто з інших членів сім’ї не зробить це. Кінцевим результатом є затвердження в сім’ї, як ті, хто виконує роботу буде відчувати, що вони внесли свій внесок більше, ніж їх частка. Ви дійсно хочете залишитися в пам’яті як джерело конфлікту? Вони заслуговують на те, щоб бути включена зараз. LTCi дійсно це все про тих, кого любиш.