пошуку оптимальних котирування медичного страхування

Котирування медичного страхування містять широкий спектр інформації і цифр. Вони можуть стати дуже заплутаною. Там також різні методи для отримання котирування медичного страхування. Цей документ буде обговорити переваги і недоліки деяких з них, а саме по телефону, в Інтернеті і брокером.

Страхування котирування по телефону

Це дійсно старий резерв при отриманні котирування на що завгодно, будь то страхування, гаражні ворота, мощення, будівля, що завгодно. Традиційною стратегії полягає у виклику низки постачальників і потім у них дати вам цитату по телефону і уточнити всі деталі ви не зовсім розумію.

З позитивного боку, ви отримуєте можливість поговорити з реальною людиною, якщо вам пощастить, хтось, який дійсно знає, що вони говорять. Ви не повинні в кінцевому підсумку отримати залишили міркували про термінології та умов цитати. Це просто, щоб розповіли про різних планах фірма може запропонувати, а також відомості про кожного з цих в зрозумілою вам мовою. У випадку, якщо ви вирішите, що ви любите політики і все, що ви чуєте, то ви здатні приймати політику прямо там і тоді, ви не повинні терпляче чекати когось, щоб отримати назад до вас.

Тим не менш, ви дуже ймовірно, буде переведено на утримання і сказали, що “перший доступний агент буде зосередитися на вас незабаром” або щось в цьому лінії. Крім того, ви повинні прийняти керівництво зазначає, щоб мати можливість відстежувати, що кожен телефонний дзвінок розповів вам про політику.

Котирування онлайн страхування

Насправді це поточний фаворит. Ви можете отримати набагато більше цитат страхування ви повинні виходити в інтернет і шукати кілька сайтів порталу, але це тоді ваша відповідальність, щоб пройти через них і спробувати визначити точно, що кожен говорить.

З позитивного боку, це швидко, і ви можете отримати велику кількість цитат без особливих зусиль. Крім того, він робить порівняння трохи легше, тому що ви будете мати котирування в цифровому вигляді і можна копіювати і вставляти інформацію, щоб зробити його легше дізнатися, що кожна цитата пропонує, що інші не роблять. Це також можливо, насправді поставити політику в рух онлайн для деяких компаній.

Це, однак, зробити розуміння дрібним шрифтом трохи складніше. Ви могли б знайти себе в очікуванні з відповідної страхової компанії так чи інакше намагалися отримати роз’яснення на цитати.

Котирування Страхування через брокера

Це самий простий і найменш трудомісткий метод отримання страхової котирування, але буде коштувати трохи більше. Брокер буде проводити всі біганиною від Вашого імені і представити вам кілька варіантів, які найбільш тісно відповідно до ваших вимог. На додаток до цього, брокери можуть іноді отримати кращі тарифи, ніж приватному клієнту. На жаль, це може бути компенсовано комісійні або, можливо, що вони додають у політику, щоб компенсувати свої зусилля.

Більшість цих методів добре працювати, це дійсно залежить від того, скільки грошей і часу ви повинні легко доступні і хочуть провести, щодо якого ви використовуєте.