пошуку доступного страхування, якщо ви високого ризику драйверів

Пам’ятайте, що із загального правила завжди є виключення. Тому, коли всі говорять Вам страхові компанії завантажити премій недосвідчені водії та водії, які мають погану показники безпеки, це вірно як загальне правило. Але це не означає, що це неможливо знайти розумно дешево страхування. Все це означає, що ви повинні працювати більше, щоб отримати результати. Отже, перше правило: «Ніколи не втрачайте надії!” Є завжди способи, в яких ви можете заощадити на премії і розумно знайти хорошого покриття. Хто ви? Ви можете:

– Бути новим водієм;
– Були залучені в кілька дорожньо-транспортних пригод;
– Були засуджені за водіння під впливом або інших тяжких злочинів, або
– Ви мали ліцензії призупинено і / або ваш попередній страхування скасований.

Друге правило: завжди вирішити проблему чесно. Не має сенсу брехати про вашу запису. Навіть якщо брехня залишається непоміченим, коли ви купуєте політики, кожна компанія робить ретельну перевірку один раз на позов. Якщо ваша нечесність повертає вгору, компанія буде скасувати політику, і ви будете залишитися без відшкодування проти позову. Будьте відкриті про Ваш високий статус ризику і отримати два набори цитат за допомогою онлайн-пошукові системи. Ви повинні прагнути порівняти ціни на загальну політику страхових внесків стягуються компаній, що пропонують спеціальні політики для водіїв з поганою записи. Погана новина полягає в більшості загальних страховики відмовляться цитування або встановити високі премії. Це компанії, виписуючи поліси тільки для людей у ​​віці від 25 до 70, які ніколи не потрапив в аварію у своєму житті. Ви отримуєте котирування як і раніше корисні, тому що ви з’ясувати, що є найнижчим з високих котирувань. Доброю новиною є Є невелика кількість компаній, що пропонують спеціалізовані послуги високого ризику водіїв. Запитайте Автострахування високого ризику або нестандартних Автострахування і отримати їх котирування.

Третє правило полягає в поліпшенні вашої здатності водіння і запису. Якщо ви новий драйвер або недавно потрапив в серйозну аварію, пройти один з курсів водіння затверджених місцевими страховими компаніями. Успішне завершення зазвичай дає вам право на знижку. Потім Ви повинні покласти все, що ви кращі навички водіння на практиці і диск без збору квитки і потрапити в аварію. Чим довше залишається чистою ліцензії, тим нижче премія буде ваш. На жаль, на це йдуть роки, щоб видалити негативні знаки з вашої запису, але, як тільки ви довели, що ви хороший водій, ви будете винагороджені.

Останнє правило, щоб знайти всі можливі знижки довести премії вниз. Драйв малопотужних транспортних засобів тільки при низькому ризику час дня і уникати тривалих поїздках. Встановіть функції забезпечення безпеки для вашого автомобіля і зберігати його з дороги в нічний час. Ви не можете закінчити з дійсно дешеві авто страхування, але воно має бути достатньо доступним. У кожному разі, дешеве страхування автомобілів часто погане співвідношення ціни і якості. Це завжди краще, щоб знайти хороше покриття за ціною, ви можете собі дозволити.