пошуку доступного страхування автомобіля страхування авто знижка контрольний список

Якщо ви є власником і керувати транспортним засобом, у більшості штатів це закон, щоб мати автострахування. Ви можете походити по магазинах і порівняти ціни від різних страхових компаній, але ви повинні також запитати про можливі знижки, що допоможе Вам заощадити гроші на вашому авто охоплення. Наступний перелік дає знижки ви можете запитати про при купівлі доступного страхування автомобіля, але наявність знижки автострахування залежить від держави і компанії.

знижки для безпечними водіями

Якщо Ви безпечний водій, і ви уникли в аварію автомобіля або будь-яких рухомих порушення протягом трьох років, ви можете мати право на безпечний водій знижкою.

* Аварія безкоштовно протягом трьох років
* Відсутність рухомих порушень протягом трьох років

знижки на безпечні автомобілі

Багато страхових компаній пропонують знижки для страхувальників чиї машини був оснащений певних функцій безпеки. Ці функції знижують ризик отримання травм і злодійства, тому зниження вартості авто охоплення.

* Подушки безпеки
* Антиблокувальна система гальм
* Денні ходові вогні
* Протиугінні пристрої

знижки для студентів, літніх дорослих, і інші

Страхування автомобіля для молодих водіїв часто проблематично, але повний робочий день студентів, які відповідають віком та GPA вимоги можуть іноді отримати більш низькі ставки автострахування. Ці якості залежать від компанії і держави. Наприклад, Allstate (www.allstate.com) вимагає студентів денної форми навчання становить 25 років або молодше і незаміжні, щоб отримати знижку, але в деяких штатах, граничний вік становить 21 рік. Студентів, які, принаймні 100 кілометрів від дому часто право на знижки автострахування. Якщо ви водій від 50 до 55 років, пенсіонери або старші дорослі, ви можете мати право на знижку Автострахування. І, беручи підготовки водіїв або оборонних курс водіння є ще одним способом ви можете претендувати на більш низьку вартість страхування.

* Студент водії з гарними оцінками
* Студенти коледжу далеко від дому
* Драйвери 50 до 55 років
* Дорослі літніх
* Драйвер навчальний курс
* Оборонна курс водіння

Більш знижки

Інші речі, які мають право на знижки автострахування включають сплачувати вищі франшизи, що мають низький річний пробіг, покупку автомобіля і страхування житла з однією компанією і проживання в одній компанії в довгостроковій перспективі. Інститут страхової інформації (www.iii.org) припускає, що збільшення франшизи до $ 500 може зменшити свої премії на 15 до 30 відсотків. Збільшення франшизи до $ 1000 можна заощадити 40 відсотків і більше. І, якщо ви є низьким пробігом автомобіліста, ваш страховик може запропонувати низьким пробігом знижкою. Ці знижки звичайно застосовуються до водіїв, які автобази. Багато страхових компаній дасть вам знижку, якщо ви купуєте два або більше видів страхування з них, такі, як домовласники або страховому бізнесі авто. Якщо у вас більш ніж одного транспортного засобу застрахована в тій же компанії, ви можете отримати декілька знижок. Страховики іноді скорочення страхових внесків для тривалого страхувальників.

* $ 500 франшизи
* $ 1000 франшиза
* Низький річний пробіг
* Авто-і домовласників покриття з тією ж компанією
* Більше одного автомобіля застраховані в тій же компанії
* Давній клієнт

Ви можете бути здивовані, що багато страхових компаній надають всілякі способи для вас, щоб отримати знижку на покриття авто. Пам’ятайте, однак, ключ до економії в кінцевому підсумку кінцева ціна, а не знижки.