пошуку дешевих страхових премій авто

Чи отримуєте ви страхування автомобіля котирування від компаній, безпосередньо дзвонять або перегляду своїх веб-сайтах немає ніякої різниці. Однак, часто буває набагато швидше знайти безліч безкоштовних авто дешеві котирування страхування в Інтернеті.

Перед відправкою до конкретної страхової компанії автомобіль має сенс викласти ваші потреби в першу чергу. Мотор страхування автомобіля там, щоб захистити вас і вашу сім’ю від можливого фінансового краху. Це для покриття витрат у разі виникнення катастрофічних. Це не тільки там, щоб заплатити за ремонт або заміну Вашого автомобіля, але і для будь-якої медичної або лікарняні рахунки, що може стати необхідним.

Є багато речей, щоб розглянути, перш ніж приймати авто дешевим страховим полісом. Одна річ, щоб думати про кількість Вашої франшизи. Більш високою франшизи може заощадити трохи на премії, але це може в кінцевому підсумку коштуватиме вам більше, якщо ви насправді потрапив в аварію, що це ваша вина. Жодна страхова несправності автомобіля не може збільшити ваші премії, але він упевнений, це здорово, що якщо незастрахованих працює у вашому автомобілі. Більшість авто страхові компанії пропонують знижки для функцій, які дозволять зменшити ризик отримання травм або крадіжки. Денні ходові вогні або протиугінні пристрої часто може знизити ваші премії у зв’язку з тим, що вони будуть знизити ймовірність ви подачі позову.

Багато людей вирішили відмовитися від зіткнення або всеосяжний охоплення, якщо вони володіють автомобілем, який не варто дуже багато грошей. Навіщо платити більш високі страхові внески для автомобіля, який не варто дуже багато? Так вибір застрахувати відповідальність тільки, звичайно, спосіб знизити покриття витрат. Страхування відповідальності для всього є потенціал, щоб зберегти вам багато грошей, але якщо ви потрапили в аварію з кимось, що незастрахованих ви, ймовірно, в кінцевому підсумку платити ваші рахунків за ремонт з власної кишені.

Як тільки ви вирішили, якщо ви хочете повного охоплення або просто відповідальності і також розглянули інші фактори вашої страхової прийшов час, щоб отримати деякі вільні лапки страхування автомобілів. Ви хочете, щоб компанія, яка є фінансово стійким, які можна перевірити за допомогою рейтингу компанії. Один з найбільш відомих рейтингових компаній є стандартним і Poor ‘s. Є також багато журналів, які можуть допомогти вам знайти деякі сильні у фінансовому відношенні страховиків.

Інтернет є найпростішим методом отримання швидких і кошторис безкоштовно, але є й інші місця для пошуку, а також. Багато компаній продають свої власні страхування через своїх агентів у той час як інші агенти можуть отримати цитати з різних страхових компаній, що дозволяє можливість піти з нижньою оцінені. Це в багатьох випадках доцільно попросити знайомих про їх страхування. Ціна сама по собі не повинна бути єдиним вирішальним фактором при страхуванні вашого авто. Надійність, чесність, 24-годинне обслуговування претензій та інші фактори також повинні бути зважені.

Мудрим, що потрібно зробити, це звернутися до державної страхової відділ. Вони можуть надати інформацію про компанію ви розслідування. Якщо є скарги споживачів про той чи інший шанси страховика є вони можуть розповісти вам.

Інше питання, який слід думати про те, можливість економити гроші за рахунок того, як ваше авто і ваш будинок через ту ж компанію. Більшість страхових компаній дасть вам більш низькі ставки, якщо ви страхуєте більше речей з ними.

Якщо ви хочете зберегти ваші витрати якомога дешевше, є багато інших факторів у визначенні того, що ваша страховка буде в кінцевому підсумку коштуватиме вам. Деякі з них включають якість вашого кредитного рейтингу, скільки миль ви їдете щороку (нижній пробіг може означати більш дешевий премій) і чи дійсно ви працюєте в компанії, яка дозволить вам отримати їх групову знижку. Деякі фахівці, такі як лікарі і хіропрактікі отримати знижки. , Що належать до певних видів бізнесу і асоціації можуть також, можливо, вам право на дешевих авто страхування. Одна з найбільших факторів є вашою історії водіння. Ви були в інших нещасних випадків останнім часом?

Всі ці чинники, які повинні бути досліджені, перш ніж здійснювати конкретної компанії. Запишіть всі ваші питання і проблеми, а потім ви можете почати з кошторис безкоштовно. Дзвонити кілька страхових агентів, які знаходяться у вашому районі, і отримаєте деякий вільний котирування онлайн. Ви можете заощадити на вашій премії, роблячи трохи домашнього завдання.