пошуках дешевого автомобіля

При покупці поліса страхування автомобіля, це загальні припустити, що факти страховика найбільше цікавить ставлення до машини йде мова, і водіння власника навичок. Наприклад, тип автомобіля, скільки йому років, будь то водій має будь-який автомобільний переконань, скільки років жодних претензій бонуси вона домоглася, і так далі.

Однак, спробуйте отримати цитату з будь-якого автомобіля страховиком і ви побачите, вони також зацікавлені в вас і вашого життя. Наприклад, вони хочуть дізнатися свій вік, стать, сімейний стан і поштовий індекс.

Це не випадково демографічна інформація, зібрана тому що вони хочуть знати своїх клієнтів краще для маркетингових цілей. Вони використовують цю інформацію для розрахунку вашої премії, на основі статистичних даних, які показують, ймовірність того, що людина у вашій ситуації потрібно буде претендувати на політику.

Логічно, тим більше ризик, що ви будете вимагати від політики, тим вищі ваші премії буде.

З цієї причини, дуже важко визначити одного страховика також пропонує кращу пропозицію на даний момент. Найдешевша пропозиція для вас завжди буде залежати від Ваших індивідуальних особливостей і ситуації, а також автомобіль, який Ви диска і запису водіння.

Але які саме фактори впливають на вартість вашої премії? Наприклад, значить бути заміжня зробити політику більш-менш дорогими? Якщо ви залишити свій автомобіль у гаражі, ви будете платити менше? Можете жінок-водіїв дійсно отримати дешевше страховка?

За даними страхової компанії Diamond, причина заміж водії платять меншу премію тому, що його дані показують, що водії, як правило заміжні вимагати менше одного водіїв.

З іншого боку, незважаючи на всі статистичні дані демонструють, що в цілому, жінки є більш безпечними водіями і, незважаючи на всі жінки тільки драйвера страховики там, які стверджують, що пропонують фантастичні пропозиції для жінок-водіїв, таких компаній, як адмірал насправді є в даний час пропонує більш дешевий пропозиції для чоловіків, ніж для жінок. Це просто говорить про те, що якщо ви жінка, ви ніколи не повинні вважати, що тільки для жінок, страховик запропонує вам найдешевший політики. Страховик, який пропонує політику як чоловікам, так і жінкам цілком в змозі забезпечити політики, які краще співвідношення ціни і якості – так що ви повинні порівняти всі на ринку, перш ніж вирішити, який страховик щоб піти с.

Розташування, також відіграє важливу роль, водій в Лондоні може заплатити до £ 100 більше, ніж щорічно поза Лондона автомобіль власнику. Це тому, що злочинність і трафіком в Лондоні, як вище, що робить його більш імовірно, для автовласників в Лондоні, щоб подати позов.

Гараж-власники також, як правило, отримують нижчі котирування, знову ж з міркувань безпеки. Однак це не завжди так. Деякі автомобільні страхові компанії, такі як алмаз, не усвідомлюють цей факт і буде насправді пропонуємо Вам більш низькі котирування на автомобіль, припаркований у гаражі, а не на вулиці. Це хороший привід, щоб перевірити цитату для вулиці і гараж, навіть якщо у вас є гараж легкість, бачачи, як це не завжди корисно.

Точно так само, тим більше у вас є досвід, як водій, тим нижче ваші премії буде. Це відноситься не тільки до підлітків, навіть двадцять-річних отримати гіршому становищі, ніж тридцять-річних, особливо якщо їх ліцензії є новим. Це погана новина для нових водіїв, але не викликає подиву.

Враховуючи все це увазі, це дуже погана ідея, щоб вибрати, щоб брехати про Ваш віці, сімейний стан, стать або будь-яку іншу особисту інформацію на вашому автомобілі форму цитати страхування. Потенційно це може недійсним страховий поліс які могли б призвести різні довгострокові проблеми для придбання страхування і, отже, і для проїзду.