поширених помилок у сфері охорони здоров’я заяви, зроблені рідкість

Помилки у позовах про медичного страхування дуже поширені, такі як подвійна оплата чи переплати та визначення прийнятності і поза мережею вигоди. Але ці помилки можуть бути легко шукати і попереджені компаній, якщо вони з партнером Здоров’я горизонти у розгляді розподілу їх медичного страхування для співробітників.

Йдеться про великої виробничої компанії в США з приблизно 2500 співробітників поширена в багатьох філій по всій країні. Для дворічного періоду компанія мучив в цілому $ 21 млн. у медичних витрат для своїх співробітників. Компанія вважає, що було щось не так в обробці стверджує, що зробив це платити більше, ніж слід.

І тому компанія найняла Здоров’я горизонти для проведення аудиту-огляд всього процесу його програми медичного страхування для співробітників. В одну мить, досвідчених професіоналів охорони здоров’я Горизонти простежуються найбільша проблема: неможливість платника займається компанія точно підключити застрахованих членів контракти пов’язані їх конкретних мереж. Плутанину в контракті слухняне було викликано тим, що вкриті співробітники розташованих в різних районах з різними платника.

Крім здійснення платежів без помилок, охорони здоров’я Horizons також визначив завдання на повторювані платежі, поза мережі переваги і права. Коли Охорона здоров’я Горизонти завершили проект, він відновився в загальній складності $ 557 000 для компанії і виявили близько $ 1 млн як переплати. Недотримання контракту також принесли близько $ 200 000 на зібраних переплат.

Здоров’я Горизонти професіонали працювали, або, чимало великих страховиків охорони здоров’я в країні. Його величезний досвід з промисловістю платників дозволяє йому вести самозастрахованнимі відгуками роботодавців набагато більш ефективно і результативно, ніж його конкуренти. Одна з причин полягає в охороні здоров’я Горизонти розглядає весь набір даних вимог, а не тільки кілька прикладів. Таким чином, можна орієнтуватися на конкретні проблемні області, які повинні бути розглянуті з платниками і дозволяє йому, а також для ідентифікації причин претензій помилки, щоб клієнти могли в майбутньому уникнути переплати на медичні вимоги.

Операційний та технологічний досвід Здоров’я горизонтах підвищуються на персонал комплексних медичних навичок підходять для конкретних проектів. Наприклад, HH є фахівці, які мають досвід та повноваження в клінічній кодування, медсестер і медичних фінансів. Широтою Наш професійний досвід дозволяє нам визначити більш складні питання в оплату претензій, а також розробити оперативні рішення, щоб запобігти їх повторення в майбутньому.

На додаток до надання послуг аудиту претензій, охорони здоров’я Horizons також надає інші послуги, щоб допомогти великий самофінансування роботодавці управляти їх витрат на охорону здоров’я. Цей комплекс послуг включає в себе аналіз користі для здоров’я, аптека огляд програми, примирення права та вдосконалення процесів, RFP і підрядні роботи, аналіз план-графік гонорару, використання та аналізу мережі, перестрахування аналізу і стратегії стримування витрат.

Здоров’я Horizons пропонує докладні медичні претензії аудитів самозастрахованнимі роботодавців по всій країні, з акцентом на виявлення і відновлення переплатили вимог, які можуть бути повернуті на рахунок роботодавця. Він стоїть на своєму гасло, який, якщо він не знаходить помилки в медичних вимог, він не проситиме плату за свої послуги.