поширених помилок, страхування автомобіля

Перш за все, ця стаття не кажу вам, щоб не отримати страхування автомобіля. Він просто інформує вас про можливі недоліки автострахування. Власники автомобілів повинні мати достатньо інформації про авто страхування, щоб запобігти дорогі помилки. Перше, що ви повинні зробити, щоб уникнути серйозних помилок у авто страхування, щоб робити покупки з розумом.

Помилка № 1: не дивлячись автострахування

Правило говорить, що власники автомобілів повинні отримати страховку для своїх автомобілів. Але є кілька людей, які не знають своїх юридичних зобов’язань. Державні вимоги до авто страхування не те, що вимагають в будь-якому випадку. Справді, багато автовласників купити страхові продукти, охоплення яких перевищує мінімальні вимоги.

Страхування по вашому автомобілю визначається рядом факторів, таких як вік, стать, сімейний стан, тип автомобіля, професія, і кредитний рейтинг. Ці фактори будуть визначати вартість Вашої страховки, зокрема, премій ви будете платити. Вам потрібно страховим агентом, щоб зробити обчислення для вас. Зверніть увагу, що це обчислення просто оцінка того, що ваші премії, ймовірно, буде. Є випадки, коли фактичний премій виявитися відрізняється від котирування в результаті початкового обчислень. Переконайтеся, що ви уявити правильну інформацію агентові при отриманні цитати.

Помилка № 2: недостатнього страхового покриття

Деякі автовласники не знають, що, щоб отримати покриття. Деякі просто отримати мінімальний необхідний охоплення державі вони живуть, але вимога державних мінімальних часто недостатньо для покриття загальних ушкоджень автомобілів. Наприклад, страхування відповідальності є те, що більшість держав вимагають, але це покриття поширюється лише на зобов’язання ви витримаєте після врізалися в машину іншої людини. У випадках зіткнення, ваш автомобіль може зазнати збитків теж. Зіткнення освітлення дає вам право на отримання відшкодування на ремонт на власному автомобілі. Інший тип покриття називають всеосяжний охоплення, який дозволяє отримати відшкодування, якщо ви автомобіль пошкоджений повені або пожежі (крім зіткнення).

Помилка № 3: не прагнуть професійні консультації

Існує причина, страховики мають агентів. Ці фахівці допоможуть вам у вирішенні спільних питань і непорозумінь. Звичайно, існують різні види страхування автомобіля, і ви, швидше за все, буде плутати про те, що страховий продукт, щоб отримати. Досвідчений агент може допомогти вам вирішити ваш розум з цього питання. Надійний агент, безумовно, буде в змозі допомогти вам у визначенні відповідного покриття для вас.

Помилка № 4: не читав подробиці

Страхові продукти можуть виглядати привабливо на сайті страховика, заманює вас, щоб отримати продукт відразу ж, навіть якщо його вартість більше не є економічно вигідним для вас. Час від часу, нездатність прочитати деталі страхового поліса робить вас уразливими для замішання сюрпризи в якийсь момент в майбутньому. Таким чином, читати статті і дізнатися, скільки премія, яку ви фактично буде платити і як ви хотіли вимагати відшкодування. Що ще більш важливо, читати обмеження охоплення, щоб ви знаєте, коли ви можете і не може вимагати для претензій. Докладна інформація для таких обмежень, передбачених умовами страхового поліса авто.