починаючи інтернет-кафе

Якщо ви малий бізнес або ланцюга регулярних кафе в світі. У ці дні ви напевне є підключення до Інтернету якийсь. Ви можете використовувати його для роботи касових апаратів та підключення до процесорів кредитної картки, листуватися з постачальниками та послуги і багато інших речей Інтернет хороший для.

Як би ви хотіли перетворити в гроші з цього з’єднанню ви платите в будь-якому випадку. Він буде платити за себе, а також буде сплатити додатковий до вас як власнику бізнесу. Ви, напевно, знаєте, що я говорю про інтернет-кафе, і ви знаєте, що це таке, але ваше запитання: “Що це дасть моєму бізнесу”?

Навіть якщо у вас є регулярні кафе, багато хто з ваших відвідувачів буде любити це додатковий бонус. Ви можете дати доступ до Інтернету, безкоштовно або ви можете стягувати за неї плату. У будь-якому випадку, вам доведеться додаткові переваги та унікальні кут вашого сусіда не має. Існують сотні кафе і ресторанів, але не всі з них обладнані, щоб дати їх покровителів доступ до Інтернету в додаток до продуктів харчування і напоїв.

Тепер ви ставите питанням, як у світі, я йти про запуск інтернет-кафе? Що мені потрібно і як відкрити Інтернет-кафе?

Ну, перш за все, вам будуть потрібні деякі комп’ютерів. Є багато місць, де ви можете отримати дешеві ПК, які не є вищою якістю і сучасним, але досить гарні для здачі в кафе. Як хороший ресурс, спробуйте збирається Ebay і введіть: “використовували комп’ютери багато”, ви побачите, що Є багато продавців, які продають вам із задоволенням 8 однакових використовували комп’ютери в пакеті для арахісу. Інший хороший джерело набрати: “використовували комп’ютери від оренди” в Google. Це дасть вам список місцевих постачальників. Є багато фірм, офіс, які здають в оренду свої комп’ютери, а не купувати і коли ці умови оренди машин обробка, переробляє ці компанії і перепродати їх. Ви можете отримати дуже дешевими цінами на хорошому використовували багато комп’ютерів, які гарні для початку інтернет-кафе. Чим більше одиниць ви купуєте, тим глибше знижку ви отримаєте від посередника. Спробуйте зайти як місцевих, можливо, тому, що багато комп’ютерів зажадає упаковкою та відправкою, він важить багато, і тому ваші обов’язки перевезення вантажу буде вище. Можливо, ви захочете, змініть умови пошуку для вашого місця розташування в Ebay або включити ваше місто в Google запит ось так: “використовували комп’ютери від оренди Торонто”.

Комп’ютери в інтернет-кафе, не обов’язково має бути досить, і ви не вимагають десятків з них відразу ж. Багато компаній починають з тільки два або три і побудувати звідти. Ви можете додати комп’ютери, як ви йдете. Тепер у нас є, що з шляху, ми йдемо до програмного забезпечення.

При запуску Інтернет-кафе, це добре, щоб ваші комп’ютери, захищені, тому що ви будете мати самі різні люди щодня приходили, і ви ніколи не знаєте, хто буде використовувати їх. Люди будуть намагатися зламати, з метою отримання несанкціонованого доступу до системи і взагалі гвинт вашій системі. Звичайно, це тільки жменька декількох людей із загальної популяції, які мають ці руйнівні тенденції, але цього достатньо, щоб дати вам headaeke.

Є кілька варіантів ви в залежності від вашого рівня кваліфікації. Якщо ви або хтось ви використовуєте комп’ютери знає дуже добре, ви можете обійтися без будь-якого програмного забезпечення будь-якого виду, однак це буде важко брати з людей для доступу до комп’ютерів і важко обмежити свої здібності. Це набагато краще використовувати деякі спеціалізованого програмного забезпечення ви можете знайти в Інтернеті, щоб зробити це.
Я б рекомендував виконавши пошук, як: “громадський кіоск” або “Інтернет-кіоск” і, дивлячись на список альтернатив для створення гарної системи. Багато з них мають можливість рахунок і брати з людей для використання, яка є те, що ви хочете.