починаючи ресторану – ще один пункт до галочку список

Тут, у Великобританії, ми багато чули останнім часом з нового коаліційного уряду про збільшення зростання бізнесу шляхом підтримки підприємців. Це гарна новина для ділових жінок або чоловіків торгуються в Великобританії, всі ми знаємо, що країна потребує приватні підприємства, щоб рости і створювати робочі місця для економіки краще.

Просто тому, що це просувається, в основному тому, що вони вірять і почасти тому, що вони знають, це те, що бізнес-спільнота хоче почути, це не означає, що підприємницький дух не все ще існують. Перед тим, як вдарити з великою рецесії, підприємства почали кожен день у році по всій країні. Це не зупинився і нові підприємства продовжують виникати. Різниця лише в тому, що ці нові компанії добре знають, що вони повинні бути більш компактною і зліше, тому що вони просто не можуть почати через отримання величезного запуску банківського кредиту. У той час як банки кредитують малий бізнес як і раніше (або таким чином ми приходимо до думки) їх умови більш жорсткі, і є більше обручі, щоб стрибати через, перш ніж навіть отримати розглядатися на отримання кредиту.

Дозвілля торгівлі є той, який був важчий, ніж багато, але є ще люди, вирішивши, що зараз саме час, щоб почати нову справу постачання приготовлену їжу, щоб представники громадськості. Як і всі нові підприємства, є не тільки фізичні боку початку роботи (тобто отримання приміщення, бачачи постачальників і покупка техніки і рослин) є й інші питання, які будуть розглядатися.

Один з них, які повинні бути у верхній речей, щоб зробити, перш ніж відкрити, стає ресторан страхування на місці. Якщо у вас немає співробітників, то, вірити цьому чи ні не існує законодавча вимога до вас з проханням організувати будь страхового покриття. Багато людей помилково вважають, що повинні бути страхування відповідальності бізнесу. Це не той випадок. Звичайно, будь-якій розсудливій людині бізнес не повинен торгувати без цієї кришкою. Це занадто багато ризику в даний час, щоб ваш бізнес зіткнутися з потенційної вартості раптової повені, зламати, розбили вікна, вогонь і домагань члена громадськості, який посковзнувся на підлозі і з задоволенням приймають £ 50,000 в якості оплати за їхній біль і страждання.

З цієї причини, вам дійсно потрібно кришку, і ви б нерозумно торгувати без нього. Політика ресторану, дуже схожий на більшість інших упакованих договору страхування бізнесу, за винятком цін і кришка перекіс в даній галузі торгівлі. Так, вона повинна включати можливість заморожених чи охолоджених продуктів харчування, витрати на юридичні послуги, цивільної відповідальності за постачання і т.д.

Як і всі цитати, ви повинні тільки говорити з брокером страховий бізнес. Існують буквально тисячі різних компаній, які можуть запропонувати Вам комерційне покриття. Те, що ви хочете, хоча, є людиною, що ви можете говорити і обговорювати. У той час як інтернет відмінний, і ви можете порівняти ціни всього від печених бобів у будинку, з вашої страхової покриття ви дійсно повинні говорити, і побудувати деякий взаєморозуміння з людиною.

Потім ви можете, зробіть позначку страхового покриття зі списку речей, щоб зробити і зосередитися на 101 інші речі робити, перш ніж ваш великий, успішний, прем’єри.