похорон страхування-мені це потрібно

Похорон! Ми всі чули про них, хоча ніхто не любить говорити про них. Подивимося правді в очі, ми тут тільки для короткострокового перебування. Ми повинні підготуватися, що чекає попереду Похорон попереднього планування щось всі вважають ahould роблять. Маючи план, можна зменшити навантаження на близьких. План поховання страхування може зробити саме це. Це звичайно називають цілий поліс страхування життя з втрати годувальника, яка коливається від $ 5000 до $ 25000. Є кілька пов’язаних зі здоров’ям питань і немає медичних іспиту. З планом страхування захоронення, воно може подбати про необхідних витрат, пов’язаних з витратами на поховання. Страхування життя є одним з найбільш ефективних і надійних способів фінансування остаточних витрат.

Є три способи, щоб заплатити за похорони страхування. Перша складається з одного політика у той час як премія як тільки ви робите одноразової виплати, у вас є безпосередній охоплення повну вигоду смерті. Другим є градуйованим користь смерті, що означає охоплення збільшується з плином часу. Третім є традиційним поліс страхування на випадок смерті якого кількість залишається незмінним до тих пір, як ви платити страхові внески, хоча покриття закінчується, якщо ви припиніть платити. Страхові поліси мають “вільний вид” період. Це 30-60 днів дає вам право вивчати і аналізувати політики необхідно скасувати його без штрафу, якщо ви не схвалюєте. Підхід, який схожий на поховання страхування життя є “попередньо необхідно” страхування, який є попередньої оплати ваших похорону. Тут Ви можете вибрати вид послуг, шкатулка, зовнішній контейнер поховання (при необхідності), квіти, надгробок, місце поховання, вартість відкриття і закриття могили, і будь-які інші предмети і зафіксувати ціни на оплату в вперед. Як ми всі знаємо, витрати на похорон знаходяться на підйомі. Статистика показує щорічне збільшення на 3% на рік.

З 1952 року соціальна допомога Смерть Безпека залишається без змін на рівні $ 255,00, яка ледь покриває вартість квіткові композиції. Сьогодні середня вартість похорону коливається від $ 6000 до $ 10000. Кремація, звичайно, завжди менш дорога альтернатива. Але, не маючи плану, може створити емоційного стресу на близьких. Вони мають tendacy смітити грошима. Крім того, існує велика невизначеність щодо того, як проводити ті побажання. Є багато рішень, які повинні бути зроблені в короткий проміжок часу, наприклад, вирішення яких похоронне бюро, щоб використовувати, який тип обрати шкатулку, і чи буде мати перегляду.

Вибір правильного похоронного бюро може зробити різницю у вартості похорону. Менший похоронних бюро, як правило, більш низькі ціни. Є похоронних будинків, які самостійно володіє і деякими, які належать корпорації. Ви завжди повинні дізнатися, як до власності. У деяких штатах, право власності має бути чітко позначено при вході до установи. Різниця у вартості між ними може бути дуже істотною, наприклад, на похорон самостійно володіє похоронним бюро, що становить $ 5000 може в кінцевому підсумку коштуватиме вам $ 10 000 за ті ж послуги в похоронному бюро, який належить корпорації.

Будьте впевнені, що ви отримаєте всі угоди в письмовій формі. Переконайтеся, що всі ліцензії страхування і похоронних бюро. Переконайтеся, що всі документи заповнюються у вашій присутності. Запитайте директора похоронного бюро, якщо вони гарантують будь-якому цін. Отримати в письмовому вигляді послуг, аранжування, і продукти, які були продані до вас або що ви узгодженні включені в ваш попередньо необхідно плану. Переконайтеся, що домовленості можуть бути переміщені в будь-який час і в будь похоронне бюро в разі йор переїхати і якщо є плата бухгалтерські послуги. З’ясуйте, чи є там гонорар правила скасування або повернення товарів та послуг, якщо ви вирішили скасувати.

Деякі страхові компанії пропонують додаткові послуги їх власникам політики, яка входить до їх політику. Ця послуга діє посередником між сім’єю і похоронне бюро. Їх основним завданням є, щоб переконатися, що все піде гладко і легко для тих, хто буде займатися ними заходів по них.

Після смерті вони зв’яжуться з похоронним бюро вибору, інформувати їх про вашу домовленості і підкреслювати вашу залишаючись в рамках заданого бюджету.

Маючи похорон план страхування, ви можете бути впевнені, що у вас буде достатньо, щоб піклуватися про більшість, якщо не всі витрати.
http://www.funeralinsuranceinfo.com