поховання страхування це те ж саме, як попередньо необхідно страхування та страхування життя літніх

Хочете, щоб вивезти життя політику, щоб покрити витрати на твоїх похоронах? Є принаймні 4 імен, які використовуються для опису цього типу політики. У той час як страхові імена поховання, попередньо необхідно страхування, страхування життя літніх і остаточна рахунок страхування життя всі посилаються на те ж саме, страховики роблять волосся розщеплення відмінності між ними, наче, що робить їх всі різні в вид ..

Найпростіший спосіб думати про страхування для покриття витрат похорон це знати, що політики називають поховання страхування, попередньо необхідно страхування, політика Пенсіонери життя політики і остаточна життя витрати все одно. Всі вони в тій чи іншій мірі розроблені, щоб допомогти власникові політики покрити його або її похорон або витрати на похорон. Та вони відрізняються, але тільки на периферії.

Можливі відмінності між цими політиками

Перша відмінність мати на увазі, з усіма різних типів поховань страхування вони можуть бути довгострокової політики, політики або цілі життя. Якщо вони довгострокової політики, вони будуть на певний термін, скажімо, до 80-річного віку і в цей момент політики виплачується. Всього життя політика буде охоплювати все своє життя та з нагоди втрати годувальника буде приділено призначений бенефіціар хто тоді несе відповідальність за сплату всіх ваших витрат поховання.

Друга відмінність між усіма формами поховання страхування стосується того, хто отримує у видачі цих типів політики. Тільки ліцензований страховий агент може продати страховий поліс. Але цілком звичайна практика для директором похоронного бюро також бути ліцензованим страховим агентом і політики, яку вони продають, як правило, називають поховання або попередньо потрібне життя політика. З іншого боку Пенсіонери життя політики і остаточна рахунок життя майже завжди відносяться до окремих, маленькі цілі поліси страхування життя придбали від загальних страхових агентів, щоб покрити витрати на похорон.

Третє відмінність між поховання страхування політик, хто отримує виплати від такої політики. Якщо він був виданий загальним страховим агентом, то вам доведеться призначений бенефіціар якого покладено обов’язок проведення Ваші побажання щодо твоїх похоронах. Якщо, проте поховання страхування виданий директором похоронного бюро, який також є ліцензованим агентом страхування, те, що похорон директора буде бенефіціар політики, і це йде йому або їй, щоб покрити ваші витрати на похорон.

Хто може купити і яку користь ви отримуєте?

Усі поховання, попередньо необхідно, літніх життя або остаточний рахунок життя політика, як правило, політик ви можете купити або без медичного обстеження або з вами тільки відповісти на деякі основні питання здоров’я. Деякі з цих політиків називають «гарантований питання» або «легкий питання страхування.

Політики, які призначені для задоволення витрати на поховання може оплатити повну вигоду або те, що називається градуйованим вигоди. Повну вигоду легко зрозуміти, політика виплачує в повному обсязі, коли ти помреш. Градуювальних вигод буде зазначено в тих випадках, коли політика власник має серйозні медичні стану в момент вони купують політики. Якщо вони вмирають в перші кілька років політики менші допомоги виплачуються, тому якщо вони вмирають, що після певного часу їх спадкоємці отримають всі переваги смерті. Переконайтеся, що ви отримати цитату з авторитетних страхових компаній перед покупкою будь-якого політика такого роду.