потрібно студентського медичного страхування

Якщо ви плануєте продовжити навчання за межами своєї країни, ви повинні розуміти важливість того, щоб вибрати медичне страхування студента. Ви, очевидно, можна захваті від перспективи поїздки за кордон. Якщо це перший раз, коли ви насправді виїжджають за межі країни, досвід буде те, що ви з нетерпінням очікуємо. Тим не менш, всі ваші хвилювання і ваші дослідження можуть швидко приходять до кінця, якщо ви захворієте або зустрітися з нещасним випадком. Ви можете в кінцевому підсумку платити величезні рахунки лікарні, які можуть серйозно вплинути на ваші академічні бюджету. Щоб уникнути хвороби або нещасного випадку від зливу вашого банківського рахунку, доцільно придбати поліс страхування здоров’я пакети, спеціально призначені для студентів.

Багато школи і коледжі в США зробили це обов’язковим і отримаєте їх іноземним студентам придбати страховку здоров’я учнів. У більшості випадків, політика може бути налаштована відповідно до потреб студентів. Перевагами часто змінюються від однієї політики на іншу. Термін дії може варіюватися від одного дня до трьох років. Якщо політика, проте, скасована через несплату, пам’ятайте, що студент може не мати право вступити до коледжу.

придбання медичного страхування для студентів

Коли студент проводить дослідження за межами його рідній країні, він повинен буде важко знайти якості студента медичного страхування від місцевих страхових компаній. Однак, є багато сайтів, які надають посилання на якісні медичні страхові поліси для студентів. Більшість з цих сайтів пропонують безкоштовні котирування страхування, а також. Ці зручні сайти взагалі перелік, встановлений навіть страхові компанії, які пропонують котирування медичного страхування для студентів.

Вам просто потрібно заповнити анкету здоров’я, щоб зрозуміти, скільки коштуватиме політику. Після вибору конкретної політики, вам буде запропоновано різні варіанти для здійснення платежу. У більшості випадків, спочатку отримаєте електронною поштою підтвердження покупки політики, а потім політичні документи прибуде. Взяти роздруківку цієї політики і тримати його безпечно. Коли ви приїдете в Нью-Коледж, вам може бути запропоновано представити цю політику.

Що це покриття медичного страхування?

Міжнародна студентська медична страховка зазвичай забезпечує медичне страхування за дуже розумними цінами. Страховка покриває амбулаторних відвідувань, візитів до лікаря, лабораторні роботи, і рецепти. Хоча студент повинен буде заплатити франшизу, інші будуть покриті за рахунок страхової компанії.

Читати через Вашу політику, щоб зрозуміти, як ви проводили протягом претензії у випадку хвороби або нещасного випадку. Деякі клініки і лікарні приймають міжнародні претензій медичного страхування, і вони можуть навіть подати позов від імені студента. Однак, якщо ви не впевнені у тому, як подати позов, поговоріть з виконавчою обслуговування клієнтів вашої страхової компанії.

Отже, як ви бачите, медичне страхування є не те, що ви можете просто уникати, якщо ви подорожуєте за кордон для продовження своєї освіти. На додаток до захисту вас від дорогих медичних рахунків, страхування здоров’я учнів в даний час необхідною умовою у більшості хороших шкіл.