потрібно страховку

Якщо ви шукаєте спосіб заощадити гроші на страхування автомобілів, то ви повинні знати, що вам не потрібно кожен вид покриття доступні. Більшість країн вимагають лише страхування відповідальності, але якщо ви використовуєте кредитора або фінансової установи для фінансування вашого автомобіля, то ймовірність того, вам потрібно освітлення зіткнення, а також. Багато людей чули багато страшних історій про те, як через кілька днів після своєї блискучої водіння нового автомобіля від партії, вони застрягли в жахливій аварії. Там немає нічого гірше, ніж знайти себе в таке скрутне становище. Сьогодні ми поговоримо про важливість зіткнення освітлення, коли мова заходить про ваше автострахування.

З точки зору непрофесіоналів, зіткнення страхування є вид страхування, який захищає вас, як водій за будь-які збитки або збиток, понесений вами в зіткненні автомобіля. Цей вид страхування звичайно набирає чинності, коли ви знаходитесь в провині в результаті нещасного випадку. Якщо ви не винні, то страхування відповідальності іншого боку збирається покрити ваші втрати і пошкоджень. З іншого боку, якщо ви знаходитесь у вині, і не мають страховки, вам доведеться платити за всі збитки і втрати себе.

Зіткнення страхування не завжди ставляться до гротеску і великих аварій ви бачите на дорозі. Вона також може охоплювати вас за дрібниці, такі як резервне ваш автомобіль в інший транспортний засіб на стоянці, натикаючись на щось в гаражі, або навіть якщо ви були жертвою вдарити і втекти. Ще раз, якщо ви не маєте будь-яку страховку і виявили, що опинилися в одному з цих подряпин, всі пошкодження вийде з вашої кишені.

Хоча зіткнення страхування не є обов’язковим майже в кожному штаті, не у багатьох випадках, якщо ви використовуєте фінансиста або кредитора для вашої нової покупкою автомобіля. Але це не скасовує важливості страховку. Якщо ви ніколи не були в автомобільній аварії, то ви не можете бути в курсі тим, наскільки дорогий ремонт кузова автомобіля може бути. Простий Дін до хвоста світло в гаражі може залишити вас з ремонтом рахунок більш ніж $ 1000! Страховка захищає вас, покриваючи ці ушкодження для вас у випадку маленьких подряпин, як це.

Взагалі кажучи, страховку не завжди необхідно. Якщо ваш автомобіль старше десяти років, отримати страховку може бути просто додаткові витрати вам не потрібні. У разі серйозного зіткнення, вартість зіткнення на десятирічний автомобіль насправді може переважити загальну вартість автомобіля, і страхова компанія оголосить ваш автомобіль повної втрати. У цьому випадку страховка не можу вам допомогти, але інші елементи страхування Вашого автомобіля покриє Ваші збитки.

Ви можете заощадити гроші на вашому авто страхування котирування Однак, маючи кращий обох світів. Поставивши франшизи на страховку, ви просто пропозиція зустрітися страхову компанію на півдорозі, кажучи, ви будете платити так багато авансом у разі зіткнення. Таким чином, ви знаєте, скільки вам буде зі своєї кишені у разі зіткнення, і ця франшиза дасть вам як душевний спокій і економія на вашому авто страхування котирування. Коли справа доходить до авто страхування котирування, як ви хочете спокою і заощаджень. Залежно від вашого транспортного засобу і особиста ситуація, страховку не завжди необхідно, але з додаванням франшиза, безумовно, дасть вам кожен страхового покриття необхідно, не стоячи рука і нога.