потрібно офіс страхової

Мої колеги і я були з неквапливою бесіді сьогодні вранці під час нашого перерви на чай. Чай-леді випадково впустив горщик молока і коли вона підняла його вона порізала руку, і це почалася кровотеча. На щастя, це був незначний епізод, але один з моїх колег співробітники випадково пожартувала, що вона повинна покласти в претензії за витратами на медичне страхування проти нашого боса. Як її «медичні витрати» були обмежені деякі дезінфікуючі засоби і пов’язку з аптечкою, у всіх був гарний хихикання, і ми продовжили наш повсякденних завдань. Це маленькі аварії за чаєм часу насправді змусило мене замислитися.

Більшість компаній і корпорацій, як правило, мають деякий тип страхового бізнесу на місці. Різні речі підпадають під різні страхові поліси, але страховий бізнес як правило, могли захистити небудь від структури будівлі травм сталося в межах простору будівлі або офісу.

Що багато підприємств не розуміють, що є різниця між типом страхового бізнесу згаданих вище, і інший тип офісу страхування, званий офіс зміст страхування. Не має значення, якщо ви робите бізнес з будинку або у великій будівлі великої компанії, важливо, що бізнес правильно покривається страховкою на випадок, якщо щось піде не так.

Цей тип офісу страхової доступна, як правило за дуже доступною ціною, як це може бути в основному отримують у вигляді доповнення до існуючого плану.
Що офісу вмісту страхування? Оскільки термін описує, така політика в основному забезпечити утримання вашого офісу. Це може включати в себе все, від вашої офісних меблів до кухонного начиння і навіть канцелярського приладдя!

Більшість людей буде вимагати від свого страхового поліса офіс в результаті пограбувань. Грабіжники зазвичай знають, що багато офісні будівлі є вакантними вночі, і вони, не вагаючись, допомагаючи собі те, що вони могли б отримати в свої руки. Інші претензії, як правило, більш дорогі види, походять від стихійних лих (бурі, блискавки пошкодження або залишки води) і вогню. Найбільша поразка бізнес буде страждати, як правило, у вигляді доходів губиться в часі, яке потрібно для пошкодження в ремонті.

Є багато офісі страхові поліси на ринку для задоволення різних видів і розмірів бізнесу. Зрозуміло, що невеликі роботи від домашнього офісу з 3 співробітників не зажадає зовсім те ж саме кількість кришку, як корпорація з 10-поверховий офісний будинок і 120 осіб.

Найголовніше те, що Ви належним чином застрахований. Переконайтеся, у вас є хороша ідея коштує всього у вашому офісі. Якщо у вас є дорогі шкіряний диван в залі очікування області, не намагайтеся знизити премій на страхування тільки щось значення складаний стілець! Коли прийде час, щоб стверджувати, (ми сподіваємося, що він ніколи не робить, але ви ніколи не знаєте!) Останнє, що вам потрібно, щоб дізнатися, що ви недостатньо застрахованих і що ви не будете в змозі замінити все що вам потрібно!

Переконайтеся, що ваш офіс знаходиться у страхуванні місце – це правильний вчинок!