потрібно медичне страхування дізнатися, як вибрати медичну страховку з упевненістю і легкістю

Copyright 2006 Ліза IP

Чотири кроки, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від Вашого здоров’я результаті страхового покриття, купівля, здоров’я і розуміння варіантів страхового покриття не завжди легко завдань. Ось кілька простих порад, щоб слідувати про те, як почати свою подорож через всі онлайн божевілля охорони здоров’я.

Крок перший – Складіть список ваших поточних умов здоров’я, ліки та будь-які інші поточні питання в галузі охорони здоров’я. Ви також хочете, щоб відомості ваших першочергових завдань і питань про вибір адекватного медичного страхування.

Крок другий – отримати інформацію з декількох постачальників медичного страхування. Не всі плани охорони здоров’я однакові. Це добре вартує часу й зусиль, щоб розглянути більше, ніж один раз поліс страхування здоров’я. Це допоможе вам заощадити час, гроші, а також поліпшити якість Вашої охорони здоров’я в майбутньому.

Деякі з великих імен в медичне страхування може бути прекрасним місцем для початку вашого порівняння, такі як: Золоті правила страхування, кельтські страхування, Американської медичної страхування Безпека, час страхування, страхування UNICARE, Humana Страхування і Blue Cross Blue Shield штату Мічіган страхування просто назвати декілька.

Ті з вас, дивлячись Мічигану Medicaid і Medicare допомогу повинен виконати вимоги до кваліфікації. У кожному окрузі може мати різні вимоги, такі як дохід і багато іншого. Перевірте з вашим місцевим відділом охорони здоров’я для отримання додаткової інформації.

Крок третій – огляд кожного плану медичного страхування робить нотатки пільг, що надаються для цих основних розділів охоплення: фізичні іспити, фахівців допомогу, госпіталізацію, відпускаються за рецептом ліків, стоматологічна допомога, бачення допомоги, екстреної допомоги акушером-гінекологом допомоги, профілактичної допомоги, і альтернативний догляд охоплення. Не забудьте розрахувати використовуючи нотатки, зроблені на першому етапі.

Зверніть особливу увагу на доплати, лімітів, а франшиза кількостях в кожному розділі для кожного плану медичного страхування ви переглядаєте. Мета полягає в тому, щоб робити те, що називається “порівнюють.” Як ви пройти через цей процес, швидше за все, один або два політики у сфері охорони здоров’я буде здаватися, щоб задовольнити ваші потреби краще, ніж інші.

Крок четвертий – Після того як ви вибрали два або три можливих планів медичного страхування, робити позначки питання і побоювання з приводу кожного. Тепер прийшов час, щоб отримати відповіді на свої питання і прийняти своє рішення.

Важливо, щоб переконатися, що ви говорите з кваліфікованим, ліцензованим агентом медичного страхування. Не соромтеся продовжують ставити запитання, поки ви не відчуєте, що всю інформацію, вам потрібно зробити правильний вибір.

інша корисна інформація

порівняти плани медичного страхування онлайн і заощадити час

Не поспішайте, щоб знайти те, що вам потрібно за ціною, ви можете собі дозволити. Що хорошого шукає варіанти медичного страхування онлайн ви можете порівняти плани і переваги першого за своїм розсудом, без спілкування з різними представниками. Більшість Медичні страхові компанії пропонують безкоштовні онлайн послуги і безкоштовні онлайн миттєвий котирування курсу. Все, що потрібно для вас, щоб швидко заповнити безпечного додатки. У лічені хвилини ви повинні мати ваш результат перед вами. Про всяк випадок у вас є питання ці компанії ліцензованих фахівців медичного страхування чекає вашого дзвінка.

зберегти її! які можуть отримати вигоду з тимчасового медичного страхування?

Тимчасові медичного страхування або короткострокові медичне страхування також доступно в Мічигані і дозволить вам мати покриття для тимчасової проміжок часу. Цей вид страхування не є правильним для всіх. Запити цією формою медичного обслуговування зазвичай виходить від тих, хто між робочими місцями, сезонні працівники, звільнені і може навіть виграти молоді люди останнім часом сходить плані здоров’я їхніх батьків. Плани, як правило, триває десь від шести місяців, але деякі, як відомо, йдуть дванадцять місяців.

Тимчасові форми медичного страхування набагато простіше, ніж постійні страхування. Покриття на короткостроковому плані може початися так швидко, як двадцять чотири години. Цей вид страхування обслуговує невидимих ​​нещасних випадків і хвороб. Тому що це тимчасово, вони зазвичай не охоплюють профілактичної допомоги, бачення, стоматологічного або вже існуючими умовами. Для вже існуючих умов ви можете перевірити ваші переваги COBRA. Є й інші способи, щоб зберегти ваше здоров’я страхування після втрати роботи

Не дозволяйте останні безробіття тримати вас від догляду, що вам потрібно! Наприклад, якщо кохана людина очікує, останнє, що ви хочете, щоб втратити пологах. Існує інша альтернатива називається Консолідований бюджет Омнібус примирення закону або кобри. Цей вид страхування зазвичай тривають довше, ніж тимчасове або короткострокове страхування, але він як і раніше типом тимчасового страхування. Зазвичай COBRA політики може тривати протягом приблизно півтора років. Для отримання детальнішої інформації про розширені програмах COBRA політики поговоріть з роботодавцем про план їх конкретної страховою компанією охорони здоров’я. Багато людей не знають про тимчасове медичного страхування. Справді, люди ризикувати між охоплення весь час через відсутність знань. Перевага тимчасового медичного страхування є, щоб заповнити пробіл в охопленні. Хоча це тимчасове покриття чудово мати, вона не замінить постійного покриття. Мічіган HIPAA закони і як вони могли б ефект, який ви

Якщо зараз у вас вже існуючими умовами і шукають в короткострокові Здоров’я WAIT страхування! Ви можете купувати медичну страховку, яка не буде охоплювати вас і зробити вас права на турботу, яка вам потрібна. HIPAA виступає за здоров’я Портативність страхування та звітності в Законі. HIPAA плани в основному для тих, хто раніше існуючих умов і може мати проблеми при отриманні медичної страховки. Ці плани можуть бути дуже дорогими. Федеральний закон HIPAA дає людині безпосередній доступ до порівнянним охоплення при виході зайнятості, які висвітлювали.

Зустрітися з вашими правами та проконсультуйтеся з перевагами консультант, щоб обговорити найкращі варіанти для Вас. Ви можете прийняти назад ваше здоров’я з Медичні страхові компанії, де є план, що відповідає потребам кожного. Читання і робити свою домашню роботу на плани, які відносяться до ваших потреб може допомогти усунути марну інформацію і допомогти Вам знайти правильний план страхування здоров’я набагато швидше.