потрібно ключових страхових людини

Там одна стара приказка, «Ніхто не є необхідним”. У теорії, це не має значення, хто ви, ні яку роботу ви робите, ви завжди можете бути витіснені або замінені. Це стосується навіть працьовитим власника. Як і коли пенсійний манить і бізнес виставлений на продаж, покупець може прийти і продовжувати, як ніби нічого не змінилося. Це все залежить від конкретних навичок і особистості. Якщо люди комфортно навколо вас, і ви їдете бізнес вперед, ви ключова фігура на даний момент. Запитайте будь-якого, і їх негайна реакція цілком може бути, що “ви” бізнесу. Вони хитали головами і турбуватися, що станеться, якщо ви підете. Але бізнес не може бути запущений на цій основі. Там завжди повинен бути план щодо забезпечення бізнесу може продовжувати йти, якщо ключова фігура раптово зникає. Страхування є першим кроком, забезпечує захист від втрати доходів і покриття вартості знайти заміну. Друге питання передачі знань ключових людини і досвіду. Безперервність бізнесу залежить від організації, яка є досить гнучкими, щоб вижити. Це вимагає підготовки людей, щоб взяти на себе ключові функції. Спочатку це може бути достатньо, щоб покрити просто під час свят ключ людини і днів відпустки. Але довгострокова мета повинна бути для організації, щоб дізнатися всі необхідні навички для безперервності.

Вартість страхування ключовою фігурою значно варіюється від кількох сотень до тисячі на рік. Це залежить від цілого ряду змінних, включаючи вік, стан здоров’я та обов’язки в рамках організації. Молоді і здорові люди коштують менше, щоб застрахуватися, коли бізнес запускається. Зрілого бізнесу в залежності від старших членів персоналу знайдете премій значно вище. Страхування саме по собі є зміна терміну страхування життя. Так, за який період часу встановлений, страхова компанія буде платити, якщо ключова фігура більше не доступні через аварії, травми, хвороби або смерті. Одна з найбільш поширених причин для цього виду страхування під час фінансування вправи. Банки, венчурні капіталісти та інші кредитори часто роблять кредиту умови адекватного страхування вводиться в дію. Це рутина в стартапи, коли фінансування для людей, а не бізнесу. Якщо один з промоутерів компанії зовсім вмирають, допомог у разі смерті зазвичай йдуть для кредиторів, погашення деякі або всі з вкладеного капіталу. Це дозволяє тим, хто вижив продовжувати бізнес з власної інвестиційної захищені.

Коли справа доходить до страхового бізнесу, це не час, щоб бути сентиментальним або оптимістично. Люди потрапляють в аварії, захворіти або померти. Це життя, і ви повинні планувати, як справи йдуть, щоб вижити і оговтатися від втрати ключовою фігурою. Сліпо сподіваючись ніхто не хворіє, не є хорошою стратегією. Страхування бізнесу і навчання повинні йти рука об руку, щоб підготувати проти всіх найгірших сценаріїв можна передбачити. Таким чином, ви можете тримати премій на холостому ходу і захопити якомога більше досвіду ключова людина, перш ніж відбудеться найгірше.