потрібна допомога з зменшенням значення – 7 виверти, щоб допомогти вам готівку в

Я не вірю, я можу написати досить статей, щоб правильно висловити, наскільки важливо, що споживачі боротися, щоб відновити зниження вартості. У спробі забезпечити деяку справжню безкоштовну допомогу громадськості, я склав 7 найкорисніших ласих шматочків, пов’язаних з, як отримати ваші претензії зниження вартості, виплачуваних. У даній статті передбачається, що ви або подачі проти власного незастрахованих охоплення автомобіліста або подаєте проти страховий поліс іншої людини. Давайте прямо до нього:

1. Чи не вказати, що ви хочете, щоб ваш автомобіль склали! Якщо страхова компанія нараховує вашого автомобіля, то ви не будете мати можливість відновити зниження вартості і ви застрягнете боротьби про те, скільки ваш автомобіль стоїть.

2. Якщо страхова компанія вибирає для ремонту Вашого автомобіля, навіть не думайте про згадці до регулятора, що ви навіть не знати про зниження вартості.

3. Виберіть свій власний магазин тілі. Не дозволяйте страхова компанія направить вас до їх DRP (механізм прямого ремонт). Якщо ви берете автомобіль в магазин, який має справу зі страховою компанією, ви будете виключені з циклу про те, як ремонт зроблений.

4. Якщо ваш автомобіль не розкіш чи автомобіль новий, з цим не сперечаються LKQ частин або запчастин. Нехай вони використовувати будь-які частини вони можуть знайти, це допоможе зберегти ваш автомобіль від бути оголошена повна втрата.

5. Не підписуйте реліз або видалити ваш автомобіль від магазину, поки ви не повністю задоволені роботу ремонту.

6. Після ремонту є повними і, перш ніж зняти транспортний засіб у магазині, зверніться авторитетних експертів у зниження вартості і отримати автономний звіт, який включає дані дослідження ринку, даних про фактичні продажі, і той, який відповідає єдиним стандартам оціночної діяльності . Якщо ви звернетеся до експерта не може гарантувати в письмовому вигляді, що всі ці критерії будуть в їх звіті, то в іншому місці шукати допомоги. Звіт про якість коштуватиме не менше $ 250,00 і повинна коштувати не більше $ 400,00 для приватного легкового автомобіля. Заключний звіт повинен також включати перевірку історії назву доповіді.

7. Подання письмової попит на ваші зниження вартості в страхову компанію. Встановити граничні терміни для страхової компанії, щоб відповісти, і бути готовим прийняти вашу справу в суді дрібних тяжб з самого початку. Не вірте протягом однієї хвилини, що ви не можете отримати зниження вартості шляхом судити. Питання тільки в тому буде, скільки ви можете відновити, і якщо ви впевнені в собі, добре інформоване, суворий в ваша вимога, але готові вести переговори трохи, ви будете робити добре.

Якщо ви будете використовувати ці сім бітів інформації, ви будете в змозі виконати одну з двох …

1. Ви будете отримувати гроші за вашу зниження вартості.

або

2. Ви дізнаєтеся, що деякі страхові компанії / регулятори дурні, і у вас буде подати до суду, щоб отримати свої гроші.

Іноді це просто в дрібницях! Удачи.

Джастін дрібне / ліцензовані всі лінії регулятора і регулятора суспільних

Мій особистий мобільний телефон та електронну пошту, перераховані на мій сайт, і я особисто відповісти на мій телефон, щоб задати будь-які питання чи проблеми. Я працюю на “маленької людини”, будь то малий бізнес або приватна особа. Якщо ви думаєте, чесність і порядність є справою минулого, досліджуйте мене. Я дійсно кінь іншого кольору, так що відвідайте мій сайт і зателефонуйте мені або напишіть мені. Я сподіваюся, ви будете здивовані, коли я особисто відповідати на телефонні дзвінки. Я засновник і генеральний директор дрібницях, LLC, і у мене є сили, щоб зігнути мої власні правила і ціни на благо справедливості. Просять ваша справа!