посібник з оцінки страхування автомобіля бюджету

У ці дні, Інтернет-магазин дозволяє легко знайти бюджетного автомобіля страхове покриття для ваших потреб. Тим не менш, він допомагає дізнатися, що ви отримуєте в страхування автомобіля, навіть якщо ви хочете врятувати долар, який, звичайно, що ви робите.

Перш за все, якщо ви їдете старий автомобіль, і ви не маєте будь-які платежі по цій машині, ви не потрібні два види страхування: страхування зіткнення або каско. Вам потрібно страхування відповідальності незалежно від того, який тип автомобіля ви їдете. Закони варіюються від штату до штату, щоб суми страхування відповідальності потрібно мати, але якщо ви знаходитесь в дорозі, вам обов’язково треба мати страхування цивільної відповідальності. Слід зазначити, що страхування цивільної відповідальності не поширюється на вас або ваш автомобіль в будь-якому випадку. Це просто гарантує, що ви несете відповідальність за автомобілем іншого учасника та / або травм до певної суми, якщо ви, як вважається, винних в аварії. Budget Car Страхування може також включати в себе прості страхування відповідальності, а також два інших видів страхування, всеосяжного і страховку.

Якщо ваш автомобіль нові і / або ви ще довго платежі по цій машині, то ви будете хотіти мати всеосяжного і страховку. Це тому, що ви платите премії також включають в себе заміну страхової компанії свій автомобіль у разі, якщо ви знаходитесь в аварії.

Для кращого вигляду бюджетного страхування автомобіля, звичайно, ви хочете заплатити якомога менше для покриття вам потрібно, будь це просто проста страхування відповідальності або вона включає в себе повні і / або страховку, а також. Отже, спочатку визначити, чи є ваш автомобіль достатньо старий, і не варто її вартості вона покрита всеосяжного і страховку. Страховка покриває збитки Вашого автомобіля в разі, якщо ви знаходитесь в аварії, чи ні це визначається ти винен. Комплексне страхування покриває збиток, заподіяний вашому автомобілю, якщо це відбувається, коли ви не за кермом, наприклад, якщо ваш автомобіль вандалізму, коли він припаркований або гілку дерева падає на нього, наприклад.

Зіткнення і всеосяжний охоплення непотрібна, коли ваш автомобіль достатньо старий, що його відновної вартості не варто вашого страхові внески. У такому випадку, вам краще поставити додаткові гроші, ви економите на премії в ощадному рахунку або іншому місці, де вона збирається, щоб заробити відсотки, а потім купити нову машину на ці гроші, якщо ваш старий знаходиться в аварію і знаходиться більше не діє.

Проте, якщо ваш автомобіль досить новий, що зіткнення і всеосяжний охоплення зробити додаткові внески коштує ваш час, тому що відновна вартість перевищує премій ви платите, то ви повинні дійсно провести всеосяжний охоплення і страховку. Ви можете отримати страхування бюджетний автомобіль для цих типів покриття, теж.

Як тільки ви визначили, який тип страхування вам потрібно, піти шукати бюджету страхування автомобілів. Залежно від вашого водіння запису, вік нещасних випадків у вас було всі попередні страхових випадків у вас було, і так далі, ви отримаєте право в межах певної категорії ризику. У рамках цієї категорії ризику, тим не менш, котирування можуть відрізнятися один від одного залежно від компанії і оцінки андеррайтерів з вас. Тому, найкраще ходити по магазинах навколо для самої низької вартості страхування з найбільшим покриття залежно від того, що вам потрібно.

Пам’ятайте, що страхування бюджетний автомобіль можна було незалежно від типу покриття вам потрібно або запису водіння, це правда, що якщо записи водіння менш досконалим, або якщо ви протягом певного віку та / або підлоги категорії, ви можете заплатити більше, ніж хтось ще буде в будь-якому випадку. Області ви живете всередині також допомагає визначити величину страхового ви платите. Тим не менш, ви повинні бути в змозі отримати кращі ставки можливо з бюджетом страхування автомобіля, роблячи деякі домашні завдання та оцінки цін інших компаній. Обери найнижчу цитату з найвищий показник охоплення в ньому. Переконайтеся, що ви також дослідницькі компанії страхування, щоб переконатися, у них є хороші записи і обробляти претензії негайно і справедливо. Якщо ви зробите це, тим не менш, вона повинна бути легкою, щоб знайти страхування бюджетного автомобіля для ваших потреб.

Один остання порада в тому, що ви повинні ходити по магазинам навколо і онлайн та офлайн. Існує бюджетний автомобіль страхування від деяких дуже надійних і авторитетних компаній в Інтернеті, але тільки тому, що ви отримали його в Інтернеті не гарантує, що це буде найкращий з дешевих. Магазин навколо, як онлайн, так і в автономному режимі, переконайтеся, що ви порівнюєте яблука з яблуками для покриття і франшизи, а потім ви можете визначити, що є найбільш економічно ефективним для вас.