постійний або термін страхування

Є багато страхових компаній у світі даючи їх цитати страхування життя.

Це досить важко вибрати, який з них краще. Що ви повинні робити? Одна зі стратегій, будемо працювати, щоб тримати перемикання страхових компаній. Будь-яка компанія буде заробляти більше грошей, продаючи людям, які більш чутливі до цін.

Особа, що потребує страхування можуть бути готові платити високі. Людина, яка здійснює перемикання страхування показує, що він є чутливим до ціни і, отже, він отримає більш низьку ціну.

Ваше життя не єдине, що можна застрахувати. Ви також можете застрахувати свій будинок і ваш автомобіль. Є багато сайтів, що пропонують безкоштовне страхування автомобіля котирування і котирування страхування житла.

Є правило, два типи страхування життя.

страхування на термін

Термін страхування платить страхування життя в той час як парі, що ти помреш. Ви ставите $ 2000 на рік. Якщо ви помрете протягом цього року, ви виграєте, скажімо, $ 1 млн доларів. Якщо ви не помрете, там йде ваші $ 2000.

Страхування життя має головний недолік – Ви отримуєте померти, перш ніж ви можете отримати свої гроші. Тому багато страхові компанії зі страхування життя поєднуються з деякою формою інвестицій. Чи є це гарною ідеєю? Велику частину часу, це не так.

постійне страхування

Постійне страхування Накопичувальне страхування. Скажімо, ви заплатили $ 20 000 на рік протягом 10 років. Якщо ви помрете протягом that10 років, ви отримаєте $ 1 мільйон. Тим не менш, в кінці 10 років, якщо ви не помрете, ви все одно отримаєте свої $ 200 000 назад, часто з інтересами.

Ваш страховий агент, як правило, заохочують це. Чому? Тому що вони отримують більше комісії з цього. Чому? Тому що страхові компанії роблять більше грошей з цієї домовленості. Чому? Тому що це не добре для вас, принаймні, звичайно.

Перш за все, це не яблуко порівняння яблука. Скажіть, що Ви оплатите по страхуванню життя, щоб отримати $ 1 млн доларів. Може бути, ви повинні заплатити $ 2000 на рік. З з’єднанням страхування, щоб отримати $ 1000000 доларів поселення, вам доведеться заплатити $ 20 000 на рік, але тільки на 10 років. Як правило, страховий агент буде робити речі ще більш заплутаною для вас, пропонуючи $ 100 мільйонів доларів страхових з’єднання за $ 2000 / рік.

Отже, як ви зробите це яблуко яблуко? Ви порівнюєте постійне страхування з регулярними термін страхування плюс регулярні інвестиції. Таким чином, постійне страхування у розмірі $ 20 000 на рік еквівалентна $ 2000 термін страхування і $ 18 000 на рік інвестицій. Якщо ви купуєте $ 2000 термін страхування, а також інвестувати $ 18 000 на рік, скільки грошей ви будете робити після 10 років? Моделювання показує, що ви будете робити $ 286 874.

Тепер, є постійним страхування гарну страховку? Ну, просто порівняйте, що $ 286 874 з тим, що ви отримаєте назад під терміном. Як правило, ви будете отримувати менше. Коли ви отримаєте менше, страхова компанія робить більше. Тому страхові компанії забезпечують більшу інтенсивні для страхового агента продати постійне страхування.

Тим не менш, постійне страхування є одна перевага. Податкові пільги. Ваші активи можуть акумулювати вільні податку. Крім того, регулярні інвестиції будуть часто піддаватися в той час як податок на спадщину страхування не може бути.

Так що хороша стратегія, щоб просто купити постійне страхування з $ 0 охоплення. Вони порівняти ROI постійних яблуко страхування яблуко. Таким чином, всі пайові інвестиційні фонди перетворяться на страхові компанії, що надає ефективно ту ж послугу. Це добре, це працює, це продуктивно, і, отже, уряду забороняють це, звичайно.

Ви можете перевірити весь страхування життя котирування в Інтернеті.