постачальник пропонує страхування автомобіля “безпечний” електронної доставки рішення для сертифікатів, доповідь показує,

Kwik-Fit Страхування придбала безпечної електронної доставки продукції, що має підтримувати безпечну доставку страхування автомобіля електронні сертифікати, недавній вказується в повідомленні.

Відомий як SDX, поставка рішення був розроблений, щоб забезпечити безпечне повідомленнями при видачі сертифікатів сказав, у доповіді пояснює. SSP, ІТ-рішення фахівець з страхової та фінансовій сфері, сприятиме продуктову пропозицію відповідно з трирічним угодою, укладеною з постачальником страхування автомобілів. Цей крок, швидше за все, користь бізнес-профіль Kwik-Fit, згідно з доповіддю.

“Інтернет справив значний вплив на наш бізнес, і в даний час є основним джерелом продажів автострахування”, сказав Мартін Олівер, керуючий директор Kwik Fit, у нещодавно опублікованому прес доповіді. “Клієнти купують онлайн не тільки вимагати низьких цін і високий рівень сервісу, але і очікувати електронної доставки документів негайно “.

За даними прес-заяві, операція була зроблена у відповідь на запропонований законопроект. Очікується, буде прийнятий в наступному році, законодавство дозволить медичні страхові надати електронні сертифікати в електронному вигляді з гарантована безпека. Що стосується відповідного подання сертифікатів страхування автомобіля, SDX йдеться, що видача документів в електронному вигляді захищена від несанкціонованого доступу. Компанія додає, що буде переконатися, що документи відслідковуються шляху.

“З зростаючу стурбованість з приводу крадіжки особистості та шахрайства”, в заяві пояснив, “постачальники програмного забезпечення працюють на створення безпечної системи для страхової галузі на випуск сертифікатів для своїх клієнтів.”

У результаті зазначених страхи оточуючих крадіжки особистих даних і шахрайство, багато страхові та фінансові експерти галузі стають все більш насторожено ставляться до питань електронних документів. За повідомленнями преси, як цей випущений Kwik-Fit, однак, прагнуть відновити віру в Financial Services Authority (FSA) – і інші зацікавлені сторони, в секторі страхування – зокрема оточуючих ідею електронних документів поставки.

“Недавній огляд даних систем безпеки, FSA в цілому ряді фінансових компаній заявили, що багато чого ще належить зробити для того, щоб особисті дані клієнтів не сваритися крадіжку ідентифікаційних даних у Великобританії”, повідомлялося в пресі і виділені.

Дослідження, проведені Kwik-Fit Страхування припустив, що онлайн страхування автомобіля доходів припадає близько 70% всіх політикою страхування автомобілів купили через компанію. Kwik-Fit також пропонує, щоб бізнес-переваги у поєднанні з рішенням SDX буде включати в себе краще обслуговування клієнтів, економія поштових та адміністрації.

“Ще одним фактором буде підвищена екологічні вигоди, які стають все більш важливою проблемою, що для бізнесу і споживачів”, повідомлялося в пресі укладено. “Також головний онлайн перевагою цього підприємства є збільшення користувацького досвіду при відвідуванні Kwik-Fit Страхування сайту.”