постачальник ануїтетів огляд Ing

ING Group, заснована в Амстердамі і пропонує 85 мільйонів клієнтів у більш ніж 40 країнах банківська справа, інвестиції, страхування життя і пенсійних продуктів. Група ING також пропонує послуги приватним особам, а також корпоративним та інституціональним клієнтам.

ING є відносно новою компанією в страховому світі. Він був заснований в 1991 році в результаті злиття Nationale-Nederlanden і НМБ Postbank Group. ING визнана однією з найбільших компаній в світі, і він є одним з 20 найбільших фінансових інститутів.

ING операцій в США пропонують ануїтет, пенсійні плани, страхування життя, пайові інвестиційні фонди, довірче управління і прямі банківські послуги приватним клієнтам. Компанія є п’ятим за величиною страхування життя і пенсійних послуг постачальника в країні. Бренд ІНГ обіцянка «Ваше майбутнє. Зроблено легше. “Стає все більш і більш впізнаваним у США, оскільки компанія поставила в зусиллях, в тому числі спонсорство великих громадських заходів, збільшити впізнаваність бренду.

З точки зору продуктів ануїтету, ING пропонує постійні, змінні, індекс, і негайний ануїтет через ING Retail Group в ануїтети. ING пишається тим, що пропонує широкий спектр ануїтету продуктів для клієнтів, тому що вони вважають, що “типові” ануїтет клієнта, є міфом.

ING пропонує два відкладених фіксованих продуктів ануїтету які є однією премії відкладених ануїтетів. Крім того, компанія пропонує три типи змінних ануїтетів, шість видів основних індексовані пенсії, і один негайний ануїтет. Окремі продукти перераховані нижче:

відкладені виправлено:

• Ing MultiSet плюс
• Ing гарантований вибір

змінну:

• ING GoldenSelect
• Нью-Йорк
• Ing імперії традиції та інновації Ing імперії

фіксовані продукти ануїтету індексу:

• Ing безпечний індекс п’ять
• Ing безпечний індекс сім
• Ing безпечні можливості плюс
• Безпечні ING Індекс перспективі (обмежена доступність стані)
• Ing посланника шести фіксованих індексів
• Ing посланника дев’ять фіксований індекс

негайної ренти:

• Ing однієї премії негайне

Протягом багатьох років, ING змінив своєї продукції для задоволення мінливих потреб своїх клієнтів. Наприклад, ING змінив їх переваги смерті, живуть переваги і дохід стратегії її ануїтет продукції в результаті зворотного зв’язку з клієнтом.

Плати ING і витрати змінюватися для кожного з ануїтет продуктів. Збори можуть включати в себе управління і плата за обслуговування, контингент витрати по відкладеному продажів, смертності і заряд рахунок ризику, премія податків, короткострокові торгові збори, а основні витрати взаємного фонду оплати. Найкраще, щоб зрозуміти весь гонорар і заряд інформації, перш ніж купити ануїтет.

Якщо інвестор розглядає можливість придбання ануїтету ING, це також важливо розуміти фінансову стійкість компанії. Провідні рейтингові агентства дали ING рейтинги у бік більш високих наприкінці масштабах. Наприклад, Standard & Poors оцінив компанію AA-. Це 4-й вищої категорії з 21. Член-кореспондент Кращий оцінив як ING +, який є 2-м вища категорія 15. Нарешті, Fitch оцінив компанію як AA-, який є 4-й найвищий рейтинг 19.