постачальників планів медичного страхування см. запасів парять

Реформа охорони здоров’я прийнятий Сенатом отримав схвалення від одного з найбільших зацікавлених сторін. Ціни на акції нації публічно торгованих постачальників планів медичного страхування зросли. Це після 1:00 ранку оцініть, що закриті обговорення законопроекту і запобігло керівництвом республіканців пірата.

Медичні страхові компанії боялися найгіршого, коли Палата представників вирішила включити громадський варіант плану медичного страхування в їх власній версії законопроекту. Проте, лідер більшості в Сенаті Гаррі Рід виключено, що у віданні держави програма через опозицію з помірними членами Демократичної зібрань. Розширення в праві Medicare теж відкинутим визначилися сенатори, такі як Джо Ліберман і Бен Нельсон. Їх голоси були вкрай необхідні для того, щоб досягти 60-голосуванні бар’єр, необхідний для прийняття законопроекту.

Що це означає для страхових компаній? Уряд не виконуватиме прямі конкуренцію будь-якому приватних планів медичного страхування, тому там не буде стільки знижувальний тиск на премії та витрати з цього району. Страховики тепер доведеться боротися з додаванням мільйонів незастрахованих американців в даний час їх кидкам, багато з них з вже існуючими умовами в іншому випадку вони відмовляються страхувати. Так як вони більше не будуть мати можливість відмовити охоплення, прибуток буде знижена. Планів медичного страхування буде заборонено зарядки дискримінаційні ставки, які залежать від роду занять або Стать: наприклад, загальна практика стягування більш високих жінок медичного страхування (за винятком вагітності догляд), ніж чоловіків того ж здоров’я – часто виправдовують додаткові витрати на гінекологічної допомоги і передбачалося більшу кількість охорони здоров’я використовуються жінками – більше не буде допускатися. Всього обмеження на страхування, які часто перевищується осіб, які страждають від раку або інших серйозних захворювань, також буде заборонена, а поки річних лімітів покриття буде регулюватися і обмежуватися певної суми.

Всі ці нові правила, в поєднанні з додатковим податком на галузь медичного страхування, здається, ніби вони матимуть негативний вплив на моделі страховиків бізнесу. Тим не менш, медичне страхування працівників та їх акціонери задоволені ситуацією, принаймні в порівнянні з альтернативою. Медичні страхові компанії побачите $ 2 млрд податків в 2011 році, який буде збільшуватися з кожним роком, поки не досягне $ 10 млрд у 2017 році. Такі податки займе значне шматок зі свого прибутку, але все ж, вони краще фіксовані $ 6,7 млрд податків, які будуть стягуватися у відповідності з початковим пропозицією. Страховики також оцінять модифіковану версію поступового включенню податку, тому що це робить його легше для них на чинник його свого ціноутворення.

Найголовніше, охорони здоров’я Сенату законопроект про реформу буде надавати субсидії для тих, хто робить до 400% від рівня бідності купити планів медичного страхування. Вони будуть мати можливість увійти валютних ринках і вибирати з різних планів медичного страхування, приватних провайдерів. Багато хто з цих людей і сімей, не зможе дозволити собі медичну страховку в іншому випадку. По суті, законодавство дає мільйони нових клієнтів до страховиків здоров’я. Це є дуже привабливим для страховиків, які в іншому випадку див несправність строгих правил Білла.

У зв’язку із збільшенням цін на акції, схоже, що на фінансовому ринку також високо оцінює законопроект Сенату. Кілька важливих показників галузі охорони здоров’я різко зросли після успішного голосування пізно вночі. Керовані Стандартний & Бідний охорони здоров’я Index, який включає в себе HMO планів медичного страхування, збільшилася майже на 5%. Аналогічний індекс Morgan Stanley, відомого як індекс Здоров’я Платник акції, виросли на 3,6%. Тим часом, S & P Healthcare індекс виріс майже на 1,5%.

Які медичні страхові компанії отримала саме після оголошення? Етна була одним з основних бенефіціарів: їх частка збільшилася на 5,84% у віці до 24 годин! З 5,3%, Cigna був також дуже успішним. United Health Group, Humana, а також для зниження рівня грунтових також отримали користь з законодавства. Більшість інших великих компаній, які продають планів медичного страхування або некомерційними організаціями або приватними.

(Зображення: nDevilTV під CC 2.0)