поставивши чітку перспективу вашої ставки автострахування

Останнім часом виняткову рейтингова система була розроблена для оцінки транспортних засобів на основі ймовірності вони будуть брати участь у претензії. Крім того, він взяв до уваги рахунок відвідують тим страхових випадках. Ця система в даний час використовується автомобілів страхові компанії по всій Канаді. Вона називається канадський досвід втрати автомобільного рейтингу, або зніміть, системи. Він може мати істотний вплив на страхові тарифи.

У той час як численні канадських водіїв про чіткої системи відноситься до їх страхові внески, мало хто розуміє, як вона працює. Ми спростимо цю задачу тут. Перш, ніж ми, тим не менш, варто витратити на більш близькій огляді факторів, чому CLEAR, був створений з самого початку.

обмежень системи до очистити

Раніше автомобільних страховиків було менше пов’язаних з транспортним засобом дані, на яких встановити їх премій страхувальників. Не маючи хороших інструментів, багато перевізників страхування вирішили використовувати рекомендовану виробником роздрібною ціною (MSRP) автомобільних компаній.

Одна з багатьох труднощів, з допомогою цього методу було те, що транспортні засоби були згруповані за MSRP, хоча витрати на ремонт варіювали – у деяких випадках різко – в межах групи. Інше питання в тому, що багато безпекою, які знизили ймовірність автокатастрофи додали в ціні транспортного засобу. Споживачі були істотно порушує інвестування в ці функції. Цілком можливо, найбільш кричущий Проблема, однак, було те, що MSRP автомобіля, є поганим інструментом для прогнозування шансів виплаті страхового відшкодування.

Ці та інші питання розглядаються в чітку систему. Автомобілів страхові компанії можуть більш точно передбачити, які транспортні засоби, швидше за все, призведе до страхових випадків. У той же час, споживачі отримують винагороду за покупку більш безпечних транспортних засобів.

як ваша чітка система працює

CLEAR, РКУ для різних категорій для всіх транспортних засобів, з відзнакою зробив за рік, автомобіль був побудований. Тобто, в 2007 році Honda Accord може мати різні оцінки, покладені на нього, ніж 2006 Honda Accord. Категорій, для яких рейтинги зроблені включають зіткнення, всеосяжного і аварії вигоди.

Автомобіль страховики сприяють претензій пов’язаних даних в чітку систему. У відповідності з даними, представленими, транспортних засобів отримувати рейтинги, які відображають минуле претензій, пов’язаних з крадіжки, пошкодження, зіткнення, і нещасних випадків. Страховики включити використання цих рейтингів як реальний датчик ймовірність транспортного засобу до участі в таких претензій у майбутньому.

Раніше ми згадували, що заходи щодо забезпечення безпеки автомобільних використані для збільшення щомісячних премій, оскільки вони додаються до вартості транспортного засобу. При використанні чіткої системи, вони мають протилежний ефект. Наприклад, автосигналізації зменшує шанси вашого автомобіля буде крали, і, отже, ваш автомобіль буде наданий більш сприятливий рейтинг. Крім того, антиблокувальна система гальм допомогти запобігти збої, і подушки безпеки запобігання травм і нещасних випадків. У результаті, як може зменшити вашу премії автострахування.

ясно оцінка є одним з багатьох факторів

Доцільно зазначити, що за кермом транспортного засобу, які заробив сприятливий CLEAR, рейтинг не означає, страхові тарифи будуть нижчі за середні. Є безліч змінних страховики враховують при визначенні ваших ставок. Записи водіння є одним з найвпливовіших.

Якщо у вас кілька на вині зіткнень і порушень правил дорожнього руху на записі водіння, ваші премії автострахування буде відображати їх, хоча ви можете користуватися “безпечної” автомобіля. На противагу цьому, якщо ваші історії водіння бездоганно, і у вас є розкішний позашляховик, ваші витрати на страхування буде вище, ніж якщо б ви були їздити Ford Ranger.

Ваші ставки автострахування може також бути порушені ваше місце розташування, стать, вік, скільки ви подорожуєте щороку, а також тип і кількість освітлення на вашій страхової план. Телефони мають оцінки є основним чинником, Є безліч інших відзначити.

де взяти недорогі авто страхування

У ході обговорення попереднього, типу автомобіля, ви їдете, очевидно, має помітний вплив на страхові тарифи. Те ж саме роблять ваші записи водіння і охоплення корабля, а також інші компоненти. Одна з найбільш важливих речей, які ви можете зробити, коли шукаєте недорогий охоплення до магазину порівняння між декількома авто страхові компанії. Різниця в лапках від однієї страхової організації в іншу може бути приголомшливим. Якщо Ви не порівняти їх пліч-о-пліч, ви можете знайти собі витрачати набагато більше, ніж необхідно для покриття страхового поліса ви повинні мати.

Це вимагає часу для досягнення цієї мети, але через кілька хвилин, проведених досліджень заздалегідь може буквально врятувати тисячі доларів у довгостроковій перспективі.