порівняти і плакати

Питання про географію завжди отримує найбільший вплив, коли ви дивитеся на те, як страхова галузь використовує Поштові індекси. Ці невеликі ділянки великих і малих міст і тільки невелика кількість людей живе там. Але якщо є злочин чи соціальні проблеми, страховики, ймовірно, збільшать тарифи. Це штраф, накладений на всіх, хто живе в цьому районі і, що ще гірше, він ігнорує окремих записів безпеки водіїв. Кожен порушує просто тому, що їх адреси. Одна з можливих інтерпретацій його практики є те, що расистська чинності, якщо не навмисно, тобто, що люди різних етичних чи расових груп, як правило, живуть разом у спільнотах, всі вони можуть бути жертвами стереотипів. Ось чому Каліфорнії змінив закон, щоб вимагати, що страховики оцінюють ризики, не покладаючись на поштовий індекс як один з ключових чинників. На жаль, інші держави не поспішають наслідувати приклад Каліфорнії.

Але ця зосередженість на Поштові індекси прагнуть сховатися однаково цікава різниця в ставки страхових внесків. Так само, як двох однакових сімей, які живуть через дорогу один від одного можуть платити різні ставки на основі ZIP, так що два сімей, що живуть по різні сторони державного кордону може бути також платити, а різних кількостях. Отже, давайте припустимо, той же тип покриття та з аналогічними характеристиками водій, якщо ви хочете кращі ціни, необхідно перенести на Середньому Заході. Держав з найдешевшої ціни вказані Айова, Вісконсин, з Північної та Південної Дакоти зайнявши третє і четверте місця. Порівняння завжди трохи важко, але, якщо ми повернемося до 2001 року, в середньому по країні на страхування склала $ 817 в рік на відповідальності, всеосяжного і зіткнення охоплення. У 2007 році ми увійшли у верхній частині стріли років, в середньому по країні впала до $ 795. З тих пір ставки були повзе вгору. Ми в даний час більше $ 900. Тепер контрастності. Якщо ви живете в штаті Айова, страховий пакет, швидше за все, коштуватиме близько $ 600. Живіть в Луїзіані, і ви, швидше за все, платити більше, ніж $ 1200.

Зокрема, це фіксується кількість водіїв. Якщо ви живете в одному з найбільш густонаселених держав, наприклад, в Північно-Сході, ваші ризики аварії вище. Ви багатшими і так купувати більше нових автомобілів, так що ваші премії вище. Жити в тонко населений місцевості, ризик ви бачите інший транспортний засіб може бути високою, але удар одного з них зустрічається рідко.

Отже, тепер ви знаєте ситуацію, ось у чому проблема. Ніхто не дозволив, щоб купувати дешеві авто страхування з іншого боку кордону. Держави ліцензії страховиків продавати поліси в межах кордонів. Це створює монополію для тих, зареєстрованих і виключає ефективної конкуренції ззовні. Якщо ви орендувати будинок, він може бути вам варто рухатися через кордон. Додаткові кілька миль, добираються все ще може бути велика економія, коли мова заходить до ставок страхових внесків. Якщо це не представляється можливим, і хто хотів би переїхати тільки для цього, отримати максимально можливу кількість авто страхування котирування, щоб знайти найкращі рішення в межах вашого власного держави.