порівняти і знайти найбільш відповідні страхові продукти

План Страхування життя є угода ризику від однієї сторони до іншої в обмін на премію і обов’язок піклуватися. Це можна також назвати угоду між двома сторонами, які роблять угоду про компенсацію на багатство або власність, невизначеністю життя в обмін на суму відомий як премія. Кілька років тому народ Індії НЕ були обізнані про страховий поліс. Так, було тільки кілька агентств зі страхування життя в країні. Ще до того, що корпорація зі страхування життя була єдиним постачальником послуг страхування в країні. Але, на сьогоднішній день велика кількість приватних агентств поринули в цьому секторі. Таким чином, існує жорстка конкуренція серед постачальників страхових послуг, щоб залучити клієнтів до них. Це конкуренція між ними призвела до появи нових і яскравих планів страхування. Є два види страхування в Індії, які відомі як загальне страхування та страхування життя. Коли це страхування життя вона охоплює освіту дітей, створення матеріальних благ, захисту життя, пенсійний план і т.д. загальне страхування охоплює вогонь і морських ризиків, пов’язаних з будинком, бізнесом та іншими властивостями. Різне категорія охоплює бізнесу і зниження ризиків, страхування майна, заводи, будівлі, автомобілі, домашні засоби, літаки, квартири та її вмісту, поїздки, пов’язані аварій і втрат, вірність страхування ключових співробітників, нещасні випадки і т.д.

Страхові компанії в Індії працюють надзвичайно для покриття страхового ринку в країні з вичерпним планів і продуктів. Є більш ніж 14 великих страхових компаній в країні з безліччю продуктів і послуг для цільових клієнтів. Це необхідно робити порівняння страхування життя до застосування для будь-якого виду страхування. Виберіть категорію планів повністю залежать від потреб відповідних і вимогам замовника, які підходять йому найбільше окремо. Для будь-якої категорії плану заявник може зробити порівняння страхування життя з усіх існуючих великих компаній. Це завдання порівняння стає легше, якщо це робиться в Інтернеті. Робити це стає завданням онлайн без проблем, тому що не потрібно відвідувати офіси агентів в обличчя, щоб дізнатися докладніше про кожен з них і їх продукції. Цей режим навіть мінімізує зусилля з боку клієнтів і зберігає їх час, а також.

Продуктивності та вартості продуктів страхової компанії визначають вибір клієнтів. Існує жорстка конкуренція серед страхових компаній в Індії, щоб забезпечити кращий сервіс для своїх клієнтів мети. В результаті, стає легше з боку потенційних клієнтів, щоб знайти найбільш підходящий план життя за допомогою порівняння страхування. Вам може сподобатися продукти, такі як Життя давно політики, Easy Plus життя, зв’язок Життя і Життя плюс, життя щит і т.д., що належать страхування життя Aviva. Продукти і ICICI Lambard Kotak Платиновий також добре знаємо на страховому ринку.

Що стосується медичного страхування, в Індії усвідомлення здоров’я збільшилася за ці роки, а на ділі він як і раніше низьким. Сила населення, які можуть дозволити собі високі витрати на медичні рахунки дуже мало в країні. Для більшості, запозичення коштів від бажаючих друзі і родичі дуже часто. Такі обставини вимагають медичного страхування, які охоплюють питання в галузі охорони здоров’я.

Витрати на охорону здоров’я є дуже високим в Індії, і дуже часто це не підлягає обговоренню. Таким чином, це дуже важливо для людей, щоб як і раніше готові до боротьби з такими надзвичайними ситуаціями, пов’язаними здоров’я. Є ознаки того, з цієї ситуації буде ще гірше із зростанням способу життя захворювання в країні. В Індії ви можете знайти велику кількість людей, які не економлять достатньо для швидкої медичної допомоги, незважаючи на усвідомлення. Згідно із записами з NSSO, 40% людей, госпіталізованих в Індії або запозичувати медичні витрати або продавати свої активи для задоволення простори. Було відзначено, що медичне страхування є найбільш підходящим способом вирішення простори, пов’язаних з охороною здоров’я.