порівняти тимчасове страхування автомобіля Великобританія – Дізнатися, як роздобути одну

Тимчасове страхування автомобіля є однією з форм короткострокового страхування отримати будь-кому, хто має звичайні водійські права, ні кому з повним водійські права, будь то всередині Великобританії або скрізь, де ще в Європі. Деякі тимчасові пакети страхування автотранспортних засобів може охоплювати найняв транспортних засобів, як рухомих фургонах або прокат автомобілів. Сортування тимчасове покриття є найкращим Звичайно, якщо друзі і родина мають доступ до вашого автомобіля в будь-яких цілях, або якщо ви хочете використовувати автомобіль, який не є вашим власним. Всі тимчасові всеосяжної політики страхування автомобіля нести ненавмисний збиток, пожеж та захисту від крадіжок, що вказана на розклад політики. Тимчасові страхові поліси теж мають межу компенсації відносно втрати та / або пошкодження автомобіля в розмірі до £ 40 000. Є також доповнення схоже на страхування подорожей в Європі, розбивка допомогу і додаткову допомогу у випадку аварії вище і поза вашого контролю відбувається. При такої кришки ви можете керувати інший автомобіль в безпеці, знаючи, що ви захищені на будь-яку подію, душевний спокій, який пропонує не слід недооцінювати.

Охоплення тимчасове страхування автомобіля може коливатися від однієї фірми до іншої, і ціна премій до оплати, безумовно, змінюється. Як правило, більш висока вартість вашого, тим більше повним політика. Це не має значення, що ви хочете мотив тимчасове страхування автомобіля і як довго ви хочете його, важливо ніколи не ризикнути при русі з певну форму тимчасового страхування автомобілів. Завдяки своїй низькій вартості і гнучкості, у вас немає ніяких підстав не мають. Оскільки ймовірні неприємності водіння незастрахованих настільки величезні, переконайтеся, що ви страхового покриття, які можуть підтримати вас протягом будь-якого неймовірні ситуації. Деякі страховики дозволить вам організувати тимчасове страхування автомобіля до тридцяти діб авансових ви її потребують. Це значить, ви можете отримати страхове покриття на місці і не хвилюйтеся про це, коли ви насправді керування транспортним засобом.

Незалежно від причини ви хочете тимчасове страхування автомобіля, це простий і проста річ, щоб організуватися. Страхові компанії потрібно менше деталей, ніж вони заробляють на щорічній страховий поліс. Вам потрібно буде представити їх реєстраційний номер автомобіля та інформувати їх довжини для Вас час страхове покриття, щоб бути, і це як раз про це. Це дійсно не могло б бути менш складним, і якщо врахувати, як тьмяні перспективи поліцію вжити про водіння без кришки, ну, як же двохсот фунтів негайної страти і 6 штрафних очок на вашому ліцензії схопити тебе? Крім травми вашого водіння історії є чітко травми зайняв / найняли / орендованого автомобіля, що вам доведеться платити, не кажучи вже про будь-яких тілесних ушкоджень ви наносите через аварію. Ще одним великим плюсом такого кришка це досить розумними цінами, ви можете отримати вичерпну прикриття для доступними цінами. Ви не маєте ніякого виправдання, щоб не мати тимчасове страхування автомобіля, так що якщо ви розумієте, що ви повинні водити машину, крім ваших власних протягом короткого часу, перейдіть вивчити страхового покриття зараз.