порівняти страхування життя і будь мудрим

Що може бути кілька хороших порад по страхуванню життя при порівнянні страхування життя? Ну, ви, напевно, отримав вашу частку життя поради страховка від одного і сім’ю, коли справа доходить до кращі котирування по страхуванню життя. І, це, напевно, не годиться. Ви ніколи не повинні дотримуватися їхніх порад про страхування життя, якщо вони не є фінансовими професійної або вони були супер успішним у фінансовому відношенні в своєму житті.

Поняття звичайної людини про те, скільки страхування життя є “занадто багато”, яку політику краще для вас, чи дійсно ви повинні зустрітися з агентом, які компанії, щоб піти з, і як цінний страхування життя є і те, що це добре за є, на жаль, як правило, спотворені в кращому випадку. Проблема в тому, що страхування життя здається простим на поверхні, так що всі думають, що він / вона “з експертом. Але страхування життя не так просто, як це зроблено, щоб бути.

Отже, що ви дійсно повинні взяти до уваги?

Може бути, у вас вже є цитата зі страхування життя і хочуть побити свій найкращий цитуючи цих пір. Якщо ви шукаєте, щоб побити свій найкращий Aviva цитати страхування життя або ви до цих пір не мають ціну, переконайтеся, що ви порівнюєте страхування життя з компанією, яка займає всі ваші страхування життя потреби обліку. Процес порівняння страхування життя має бути просто, швидко, не ускладнених формах і, перш за все має бути безкоштовним. Якщо ви намагаєтеся побити кращий Aviva цитати страхування життя намагаючись розглянути OneLifeCover.co.uk. Там одна проста форма, і це безкоштовно порівняти страхування життя від цілого ряду з кращих постачальників зі страхування життя. Це займе всього хвилину вашого часу теж.

* Вам дійсно потрібно страхування життя? Коротка відповідь, “ймовірно”, тому що більшість людей в якийсь момент, і якщо ви думаєте про нього, то шанси високі, що вам це потрібно. Але, ви, можливо, не потрібно. Всупереч тому, як це так часто, що продаються сьогодні, страхування життя ніколи не повинен був “постійним”. Будьте дуже підозрілим “все життя” політику.

* Не чекайте, поки ви не будете надто старі, щоб отримати страхування життя. Ви обмежуєте ваші варіанти і премій може бути не по кишені. Якщо ви принаймні 35 років і мати принаймні одну дитину, але не мають ніякого страхування життя (власних, не просто йти з тим, що ви отримаєте через роботу, якщо ви отримаєте будь-який), необхідно подивитися в отриманні деяких відразу. Ви повинні купити його, коли ви ще молодше, якщо у вас є дитина (якщо у вас немає дітей, ви не можете це потрібно, хоча ви все ще можете захистити ваш чоловік).

* Якщо у вас немає дитини, але безумовно, без жодного сумніву, планую, то ви все ще можете купити страхування життя відразу.

* Ви можете скористатися різноманітними універсального страхування життя, як більша частина від загального фінансового плану – якщо ви хочете фінансової незалежності одного разу. Це відрізняється все життя, так що не отримати його плутати з тим. Ви можете побудувати багатство і мінімізації податків за Вул, так що не соромтеся говорити з агентом або планувальника про це.

* Чи не викидайте гроші на спеціальний “гонщиків” на політику. Якщо ви робите вашу планування право ви будете мати все страхування життя вам потрібно від основи політики.

* Більшість людей зі страхуванням життя недостатньо застрахованих. Вам потрібно від восьми до 20 разів ваш поточний дохід, як номінальна вартість (и). Це може звучати як “занадто багато”, але вона, безумовно, не є.

* Ви можете використовувати Інтернет, щоб ціни порівняти, але не купити онлайн страхування життя, не кажучи з реальною людиною. Будь-який веб-сайт готовий продати вам страхування життя, не говорячи з вами особисто не дивлячись на ваші потреби. Визначення правильного страхування життя для вас, це дуже важливо.