порівняти страхування автомобіля котирування онлайн – ви можете заощадити гроші

Це не дивно, що статистика показує, що більшість британців просто не біля магазину, щоб отримати найкраще справу на їх страхування автомобіля. Вибір двигуна страхових полісів і страхових компаній, майже подив.

Однак, якщо ви дійсно приймають перші цитати вам дають, будь ви досвідчений водій чи ні, ви просто роздавати ваші працею зароблені гроші у вашу компанію автострахування занадто легко.

Є величезна кількість політику страхування автомобілів рекламується в Інтернеті, у вашій місцевій пресі, і безліч пропозицій, доступних з великих роздрібних супермаркетів. Так, ви хочете заощадити час і гроші, але якщо ви орієнтувати запити на котирування належним чином, ви могли б заощадити сотні менш ніж за годину онлайн.

Багато автомобільні страхові компанії стверджують, що пропонують політики для всіх типів водіїв. Просто просимо просто будь-який випадковий страховою компанією, цитати, не збирається заощадити гроші. Якщо ви новий водій, учень, студент, або автомобіліст з трохи історії водіння, вам потрібно, щоб котирування фахівця числа.

То де ж знайти ці компанії?

Ви можете почати з допомогою пошукової системи, сперечаючися для рекомендації або телефонуючи компанії на цитату, але, перш ніж робити що-небудь ще –

зупинись!

Вирішіть, що ви хочете досягти, перш ніж приймати будь-які дії.

Ви хочете незвичайний страховий поліс автомобіля з великою кількістю масовки? Політика доповнень, які можуть коштувати вам більше, є:

– Наявність автомобіля заміна люб’язності
– Наполягаючи на захист претензій до досвіду
– Додатковою правового захисту в
– Беручи повне каско, якщо ви це не потрібно

Є й інші послуги на пропозицію від страхових компаній, але якщо ви дійсно не потрібно, навіщо ж обтяжувати.

Так що ви хочете дійсно дешевою ціною в найменшу кількість часу, а?

Так, якщо ви просто хочете дійсно низькою ціною, ви в гарній компанії, тому що це те, що більш вісімдесяти семи відсотків людей сказали в недавньому дослідженні.

Дотримуйтесь цієї простої триступеневий план, щоб знизити страхування автомобіля на сайті:

1. Відкладіть всього за одну годину, щоб запросити котирування автострахування онлайн.

2. Отримати чотири страхування автомобіля котирування (використання трьох сайтів порівняння цін і одного фахівця страховика).

3. Після того як ви отримали ваш котирувань, телефон страхової компанії з найдешевшим цитати і попросити їх бити ваші кращі онлайн цитати (вам не потрібно, щоб сказати їм, де ви отримали цитати).

Наведені вище три кроки звучати занадто просто, але з використанням сайтів порівняння цін дійсно самий ефективний спосіб, щоб почати пошук за низькими цінами.

Є ряд ціною хрускіт веб-сайтів в Інтернеті. Щоб надати Вам зі швидкістю, вони будуть просити вас деяку базову інформацію про себе, те, що рівень покриття вам потрібно, а потім запросити цитати з до 300 різних автомобілів страховими компаніями в одному пошуку.

З страхування автомобіля піднімаючись все вище з кожним роком, особливо для учнів-водіїв, студентів та молодих водіїв, докласти страховиків працювати на Ваш бізнес.

Якщо ви знаходитесь в групі статистично вище ризик водій, з автострахування, тим більше грошей ви заощадите. Якщо ви будете слідувати вище три простих кроки Guide – Ви не будете втрачати час і гроші в пошуку автомобіля страхове покриття.