порівняти плани Medicare доповненню це все про прибуток

Medicare є медичне страхування для людей 65 років і старше, молодше 65 років з певними видами інвалідності і будь-якого віку з термінальною стадією ниркової недостатності (ХНН) (хронічною нирковою недостатністю, що вимагає діалізу або пересадки нирки). Original Medicare охоплює багато медичні послуги та матеріали, але є багато витрат (“прогалин”) вона не поширюється. Medicare не покриває всі умови, щоб пацієнт або страхувальник може мати або вже. Існує деяка витрат також, що вам доведеться платити після вашого звернення не покривається вихідної. Тому ви можете мати Medigap плани страхування, які максимально використовувати переваги, які можна було робити на оригінал. Ці плани мають безпосередній близькості від первинних планів Medicare. І це також може сказати, що ці політики не є незалежними політики. Так суть в тому, що людина повинна надійти його ім’я спочатку для початкових планів Medicare і то тільки після того, як він може бути під Medicare доповненню планів страхування або Медігеп плани.

На перший погляд на деякі важливі речі, щоб пам’ятати, перш ніж подати заяву на Medicare початковий план. Отримати політики Medicare знаходяться у веденні федерального уряду. Це забезпечує вашу частину А і частина B охоплення. Ви можете купити Medigap (страхування Medicare доповненню) політики (продається приватними страховими компаніями), щоб допомогти заповнити прогалини в частині А і частина У покриття (наприклад, співстрахування, доплати, і франшизи). Ви можете приєднатися до наркотиків рецептом Medicare планують додати лікарського забезпечення. Основні переваги наявності план страхування Medicare починає з політикою чинності з або після 1 червня 2010 року, хоспіс Частина співстрахування (амбулаторне відпускаються за рецептом ліків і стаціонарного тимчасового відходу співстрахування) буде розглядатися в якості базового посібники. План K буде охоплювати 50%, а план L покриє 75% цих витрат. Плани D і G купили на або після 1 червня 2010 мають різні вигоди, ніж D або G плани придбані до 1 червня 2010 року. Але, якщо ви купили План D або G до 1 червня 2010 року, ви можете зберегти цей план і переваг не зміниться.

Існує Medicare доповненню порівняння. Це скаже вам, що буде добре, щоб вибрати і чого слід уникати. Ви можете порівняти Medicare доповненню планів за допомогою агента, який має гарні знання про ці речі, а потім ви можете вирішити, що ви будете книгу для вашого кращого і без натягу відокремлене життя, щоб залишатися у формі і здорові. Медігеп Каліфорнії добре і гідним довіри ім’я в цій області. Медігеп страхування Каліфорнії можна назвати Кращий Medicare доповненню плану своєї унікальної та безумовного послуги своїм клієнтам. Ви можете звернутися за допомогою до компетентних консультантом, який може надати вам деякі пропозиції м’ясисті мати хороші плани Медігеп страхування. Це порівняння дає вам можливості, щоб отримати право ринковою ціною Медігеп план страхування. Варто витратити час, щоб порівняти плани. І як тільки людина за якою ви доглядаєте розуміє, який план може бути краще, про ті рішення інших умовах вимагає пильної уваги до дрібним шрифтом політики.