порівняти медичного страхування доступні ціни і кращий план для you_

Медичне страхування Ціни та плани залежать від багатьох факторів, включаючи ваші власні історії здоров’я, де ви живете, закони державного страхування, ваш стать, вік і навіть кредитних звіт! Це може зробити процес покупки для індивідуального плану медичного страхування дуже довгий і складний процес.

Різні медичні страхові компанії можуть додати до вашої премії, якщо у вас є історія скарг на погіршення здоров’я. Крім того, деякі здорові звички можуть додати до вашої премії, навіть якщо ви не зробили ніяких претензій. Куріння і проведення зайвої ваги є двома прикладами цього. Деякі проблеми зі здоров’ям може призвести до збільшення премії на 25% – 50%, особливо якщо вони поєднуються деякі біднішими здоров’я звички.

Медичні страхові компанії і можуть навіть впасти охоплення деяких заявників з більш серйозними проблемами зі здоров’ям. У цьому випадку, у кожної держави є якийсь високий план покриття ризиків. Вам потрібно буде звернутися до державним департаментом страхування або кваліфікованим агентом медичного страхування за допомогою.

З іншого боку, здоровий спосіб життя, як утримання від куріння або пиття, і підтримка нормальної ваги, може вам право на знижки медичного страхування. Ці знижки може голитися більше 20% від стандартної ціни. Деякі страхові компанії можуть дозволити ці знижки для заявників в будь-якому віці, але деякі можуть відрізати їх у певному віці, як група 39 або 49. Середнього віку заявників буде важко знайти знижки незалежно від того, як здорово вони.

Що ще більш складним, страхові компанії не всі дають однакову вагу різних факторів. Високий кров’яний тиск історія може отримати суттєву ставку до однією компанією, але вважати стандартними іншою компанією. Якщо високий тиск на відвідування одного лікаря, Ви можете бути в змозі претендувати на більш низьку ціну, якщо ви можете керувати ним протягом шести місяців за допомогою дієти, фізичних вправ або ліків.

Майте на увазі, що навіть в рамках однієї компанії медичного страхування, різні плани в галузі охорони здоров’я можуть мати різні керівні принципи андеррайтингу. Високої франшизи планів в галузі охорони здоров’я, як правило, мають більш легкий і менш андеррайтингу збільшується темпами, ніж плани в галузі охорони здоров’я, які призначені для покриття кожен поїздку до медичних послуг.

Так що ви можете зробити, щоб знайти самі низькі ціни медичного страхування? По-перше, ви повинні вирішити, чому ви купуєте медичну страховку, і це повинно бути для захисту вашого фінансового стану в разі серйозною проблемою охорони здоров’я. Якщо працював у компанії, яка надає медичну страховку, або, принаймні один, який оплаченої частини премії плану, ви, можливо, доведеться приймати більш високу франшизу план, коли ви повинні заплатити всю премію собі.

По-друге, ви повинні порівняти тарифи і плани, які доступні у вашому районі. Правил страхування залежить від держави. Це означає, що в ряді областей держави мандат, який зробить премій дорожче. Вартість медичних послуг залежить від поштового індексу. Вартість медичних послуг в області вплине на премії теж. Так що не можна сказати, людини, яка медичного плану, вони повинні розглянути, не знаючи, де вони живуть, що їх бюджет, і які їхні очікування.