порівняти авто страхування котирування і політики – отримати ваш кращу пропозицію

Плата за страхування автомобіля часто розглядається як неминуче зло, як він не забезпечує негайну вигоду і може розглядатися як додаткова плата, яка не виправдана. Тим не менш, ви будете раді охоплення, якщо щось трапиться і ви дивитеся медичні рахунки і витрати на ремонт накопичуватися. Так само, як з будь-якої покупки, тим не менш, вам потрібно порівняти авто страхування котирування і політики, щоб переконатися, що ви не переплачуєте.

гарний запис водіння

Якщо порівняти авто страхування котирування ви побачите, що всі вони мають одну спільну рису. Всі ціни відповідно з ризиками, яку ви представляєте страховика і один спосіб судити, що ризик через записи водіння. Якщо ви наповнені аварій та інших проблем, пов’язаних з водінням ви знайдете ваші премії набагато вище, ніж якщо б ви були трохи більш загартовані за кермом.

Тим більше проблем у вас були в минулому, тим вище ризик страховика буде приймати, що ви будете подачі кількох клопотань тому компанія буде хочуть захистити себе від вашого необережна їзда на зарядку вам більше. Ризик також розраховуються за даними статистики і навіть ваш вік може вплинути, наскільки високий ваш премій, так що ви повинні хотіти зробити все від Вас залежне, щоб тримати ці витрати.

порівняти авто страхування котирування

Якщо взяти авто страховий поліс потрібно порівняти авто страхування котирування від низки постачальників, тому що премії можуть сильно відрізнятися. Ви б не розглянути питання про внесення будь-яких інших великих інвестицій, але не ходити по магазинах навколо першого і ваше авто страхування не повинно бути різним.

Переконайтеся, що ви отримаєте принаймні три цитати з різних компаній, а також зробити невелике дослідження в компанії ви думаєте співу на с. Ви повинні переконатися, що компанія є фінансово стійким, тому що ви не хочете, щоб у підсумку всі гроші, пішовши у відходи.

порівняти авто страхові поліси

Пам’ятаєте, коли ви порівняти авто страхування котирування, що вони також засновані на покриття ви будете отримувати. Це не досить, щоб просто подивитися на самі котирування, але ви також повинні перевірити, що кожна включає в себе політику. Ви можете виявити, що трохи вище цитата, насправді більш економічно ефективним, оскільки він включає в себе більш широке охоплення.

Ви також хочете, щоб переконатися, що ви не купуєте занадто багато страхування. Наприклад, немає сенсу в покупці страхування від повені, якщо ви живете в центрі пустелі так само, як це марно купівлю страховий поліс, який покриває прокат автомобілів, якщо Ви орендуєте автомобіль раз на п’ять років.

Хоча страхування автомобіля є обов’язковим за законом, ви також повинні переконатися, що ці виплати будуть достатній мірі покривають витрати, які ви можете понести у разі аварії. Наприклад, якщо у вас є покриття тільки заміна коштує $ 15 000, то ви, можливо, буде потрібно розглянути питання про підвищення межі, оскільки більшість нових автомобілів коштувати десь близько $ 25 000 знака.
Крім того, це гарна ідея, щоб порівняти авто страхові поліси, перш ніж купити автомобіль, тому що марка і модель також може вплинути на премію на вашому страховому полісі.