порівнянні короткострокових медичного страхування для індивідуальних та страхування здоров’я сім’ї

короткий строк медичного страхування

З найбільш короткий термін страхування здоров’я ви можете бути покриті день після відправки заявки. Ці політики є великими для охоплює окремих осіб або сімей, коли у вас є прогалини в медичну страховку. Погода ви недавно були звільнені, перебувають у різних робочих місцях, просто сходить ваші батьки медичну або щойно з коледжу, ця політика може надати Вам наступний день медична допомога. Залежно від страхової компанії франшиза варіюється від $ 250 до $ 4000. Більшість короткострокових планів відмовляться від відрахування в разі аварії, це дає вам з негайною освітлення в надзвичайних ситуаціях.

Короткострокові плани в галузі охорони здоров’я зазвичай не вимагають андеррайтером вивчити ваші медичні записи. Вам буде поставлено ряд питань про охорону здоров’я щодо застосування для визначення права. Або ви будете підтвердили або не відхилить незабаром після подачі заяви. Ви можете вибрати для обрання покриття від 30 – 185 днів, який може бути сплачений авансом або щомісяця (як правило, дешевше заплатити фронт). Більшість короткострокових носіїв дозволить 2 послідовних 6 місяців термінів, в яких ви повинні повторно подати заявку на другий термін політики. Якщо вам пощастило отримати довгостроковий індивідуальний план можна скасувати короткострокові і легко координувати з дати набрання чинності нового покриття.

Там, як правило, не існує профілактичного допомоги по догляду (або дуже мало) пропонується з короткостроковий план. Пам’ятайте, що ці плани призначені для покриття вам чи вашій сім’ї протягом короткого періоду часу. Вони будуть контролювати ваші кишенькові витрати у разі виникнення надзвичайної ситуації, хоча це рекомендується, щоб отримати певний тип довгострокового покриття, щоб уникнути залишилися без покриття. Якщо вам трапиться бути на короткому плані в області охорони здоров’я протягом 6 місяців, і потрапили в аварію під час термін дії страхового поліса, і вимагають рецепту препаратів, ви не можете бути в змозі претендувати на покриття короткострокових або знову можуть залишитися без покриття для попереднього існуючих умов. Це залишить вас платити повну марнотратний вартість (поки не задовольнить вже існуючі винятку періоду), хоча не було ніякої перерви в обхват. Або, якщо ви не відповідаєте вимогам для освітлення на всіх (через велику аварію або діагностики), ви будете з урахуванням всіх на кишенькові витрати.

приватних осіб та страхування здоров’я сім’ї

Якщо у вас немає медичної страховки переваги, пропоновані через свого роботодавця, необхідно поглянути на індивідуальні та сімейні плани. Як тільки ви схвалили індивідуальний план ви можете залишитися на ньому до тих пір, як вам подобається, якщо ви можете дозволити собі щомісячні премії і перевізник захід цього плану. Це може бути дуже легко зробити плані зниження, якщо ви політиці стає занадто дорогим, або якщо ви не використовуючи план вигоди. Якщо ви хочете переключитися на інший носій вам необхідно заповнити інший додаток і подивитися, якщо ви маєте право. Це важливо пам’ятати, щоб залишитися на нинішній охоплення поки не затверджений інший носій.

Багато людей, як їх перше відвідування офісу долара доплати медичні огляди і запропонував, перш ніж вони повинні задовольняти франшизи. Особисті та сімейні плани дозволяють вам отримувати профілактичну, первинної медичної допомоги, фахівцем і відпускаються за рецептом ліків доплати до календарного року франшизи. Деякі з них навіть пропонують доплати для рентгенівської та лабораторії, стаціонарних хірургії та амбулаторної хірургії, однак ті, як правило, HMO планів.

З урахуванням всіх індивідуальних і сімейних планів, ви будете піддаватися медичним андеррайтингу. Це може зайняти до місяця, а іноді й довше, залежно від того, як довго це бере, страхову компанію, щоб отримати медичну документацію. Якщо ви в даний час незастрахованих це гарна ідея застосувати 30 – 45 днів до дати набрання чинності ви хочете отримати. Ви можете розглянути можливість надходження в короткий план медичного термін, протягом процесу страхування, якщо ви вже не маєте іншого покриття. Індивідуальні та сімейні плани не охоплюють вас під час медичного андеррайтингу, політика повинна бути затверджена перш ніж ви зможете отримувати посібники.

З багатьма різними здоров’я плани доступні, це допомагає знайти місцевого агента, щоб допомогти розібратися через багато варіантів плану. Без будь-яких додаткових витрат, агент виплачує страхової компанії для оцінки ваших потреб і допоможуть вам отримати доступний план охорони здоров’я, який відповідає вашому способу життя.