порівняння Forex з інвестуванням у страхуванні

Інвестування в інші форекс більш ризикованим, але вигоди, які можуть бути досягнуті багато більше, ніж страхування, страхування хоча це дуже гарна довгострокова інвестиція.

У той час як існує незліченна безліч видів страхування життя, то вони можуть бути спрощені на два основних типи: ті, які страхують від смерті тільки й ті, які не тільки застрахуватися від смерті, але передбачити резерв на випадок економії на додаток до страхування. Перший тип називається терміну страхування.

Це окупається тільки у випадку смерті. Хоча це нічого не коштує для самої людини, так як він ніколи не потрапляють до рук будь-який з тих грошей, які пішли на оплату страхових внесків, це як правило, забезпечують максимальну вигоду смерті за долар премій в більш молодому віці. Його єдиною метою є, щоб застрахуватися від смерті. Як випливає з назви, вона написана на термін 1, 5, 10, 20, 25 або 30 років, і якщо строк закінчується раніше, ніж застрахований вмирає, що є що. Є не більше премій через і він нічого не отримує від страхової компанії за винятком права відновити політику на більш тривалий термін і / або право конвертувати політику постійного страхування без проходження медичного огляду.

Політики, крім терміну страхування коштувати більше, ніж спочатку термін страхування і забезпечує додаткову премію по суті одну річ для економії застрахованої особи. Тепер головне питання, щоб відповісти з точки зору інвестора, “Що я отримаю за це додаткову премію на шляху повернення на мої гроші?”

Якщо десятирічний термін політика набула середньої собівартості в $ 1000 становить $ 3,91 на рік, і якщо в 20-річний термін політика набула середня чиста вартість становить $ 3,82. Вона поступово знижується відповідно з довжиною політики, але якщо термін страхування були куплені щороку, тільки на один рік, річна ставка буде вище з кожним оновленням, оскільки старша людина, тим більше ймовірність його смерті.

Якщо він чекає, поки він не дістанеться до 55 років вартість терміну страхування зростає надзвичайно. П’ятирічний термін політика у віці 55 років коштує $ 21,85 за $ 1000 і десятирічна політика $ 23,26. Термін страхування зазвичай може підтримуватися тільки до застрахованих не 65 років. Таким чином, якщо людина продовжував термін страхування до 65 років, але помер у віці 66 років, його бенефіціари нічого не отримає, і всі страхові внески він заплатив за цю страховку піде коту під хвіст.

Ці політики все не дають нічого на шляху економії і немає віддачу від ваших грошей, що ви, застрахований, буде коли-небудь. Ваша бенефіціарів отримає особа політики на кончину.

На відміну від терміну страхування є постійне страхування. Це страховка, яка може зберігатися так довго, як Застрахована особа не бажає, щоб зберегти його. Якщо застрахована життя, він створив істотну вартість у його політику, яку він може зайняти в грошовій або в якості доходу або яку він може залишити зі страховою компанією, як “оплачений” страхування.

Найбільш популярною формою постійного страхування життя є конвертованою цілому по страхуванню життя, які іноді називають звичайному житті або прямі життя.

Кабріолет життя вимагає найнижчих премій всіх постійних страхових планів. Премії можуть виплачуватися на цю політику як якщо застрахована життя або протягом коротшого періоду часу в залежності від мети страхувальника.

Постійне страхування має рівень щорічної премії протягом усього терміну премії платити період. Щорічних премій в перші роки політики в перевищення фактичного внесків, необхідна для покриття ризику. Надлишок премії називається резервом, і саме це резерв, разом з відсотками, зароблені на території заповідника, а також майбутні доходи, які забезпечують засоби, необхідні для оплати претензій смерті в більш пізні роки.

Якщо врахувати, що 20-річний термін ставка є чиста вартість страховки, і що різниця між цією швидкістю і пряма швидкість життя являє економію елемент його премії, Ви визначаєте цю економію елемента шляхом вирахування $ 3,82 від $ 17,70, що відповідає $ 13.88. Більше 20 років ця економія кількості елементів до $ 277,60. Для цього загальну суму $ 277,60 покласти в у вигляді премій, $ 403,94 був зібраний-прибуток у розмірі $ 126,34 за 20 років, або $ 6,31 на рік.

$ 277.60 не був поставлений у всіх відразу, а протягом 20 років. Нічого не було вкладено на початку 20-літній період, і в двадцятому році вся сума була вкладена, так що середня інвестицій за цей період склав на півдорозі між нічим і $ 277.60-$ 138.80. Віддача від цієї цифри є істинною повернення, і $ 6,31 на рік на $ 138,80 трохи під 5%.

Розглянемо політику пенсійних доходів в 65 років, купив чоловік 25 років. Протягом 40 років, він ставить в $ 30,92, річної премії, раз 40, або $ 1,236.80. Якщо середня собівартість чиста функція страхування передбачається на рівні $ 7,79 на рік, а вартість віднімається із загального річного внеску в розмірі $ 30,92, отримаємо інвестиції в економію елемент страхування, $ 23,13 раз 40, або $ 925,20. Для цих інвестував заощадження застрахованих повернеться $ 2,326.81 у віці 65-40 років по тому-прибуток у розмірі $ 1,401.61.

Якщо ми будемо використовувати ті ж міркування щодо середній розмір інвестицій протягом періоду (половина $ 925,20), ми приходимо до інвестиції в розмірі $ 462,60. Прибутки або прибутку на рік визначається шляхом ділення загального прибутку в $ 1,401.61 на 40 років, і ми отримуємо $ 35 на рік. Це $ 35 являє собою повернення на інвестиції в розмірі $ 462,60, або 7 ½% на рік.

Як хороші інвестиції це $ 462,60, який зростає до $ 2,326.81 за останні 40 років? Це практично збігається з інвестицій у розмірі $ 462,60, який повертає 4% на рік, якщо 4% залишається в інвестицій, які будуть щорічно ускладнюється. Розбіжність між 7 ½% на рік, а 4% пояснюється рецептурою.

4% посилюється не поганий вихід. Це приблизно дорівнює повернення застрахованої кредитно-будівельне товариство в 1962 році, але не так добре, як кращі з них приносить.

Тепер характеристикою політики пенсійного доходу є те, що кінець премії платежів у віці 65 років. Застрахованих тепер має право до $ 2,326.81, якщо він залишив свої дивіденди дюйма

Крім того, страхувальник може мати свої $ 1597 (за рахунок його, якщо він узяв його з дивідендів) виплачується йому та / або його спадкоємцям у розмірі близько $ 10,00 на місяць за 157 місяців (повне повернення). Якщо він як і раніше живе в кінці місяця 157, застрахований буде продовжувати отримувати $ 10.00 на місяць на залишок його життя.

При бажанні альтернативний кількість або альтернативного типу ануїтет може бути обраний.

На додаток до гарантованої суми, не було б, звичайно, бути дохід, що підлягає виплаті дивідендів кожного місяця згідно з практикою компанії. Справжній дивідендний дохід становить близько 10% на місяць додаткових.

Всі перераховані вище доходи буде пільговим оподаткуванням, в порівнянні із звичайним доходом інвестицій.

Доходів або ануїтет повернення на 1000 доларів накопичених коштів у страховий поліс гарантує контракту на дату випуску на майбутні поставки. Цікаво відзначити, що вартість ануїтету при 65 був збільшений в сім разів за останні 20 років як наука про геріатрії має тривалий термін.

Існує один тип політики, який представляє собою один елемент заощаджень і не забезпечує страхування елемента. Це ануїтету. Ви заплатите готівкою в ранньому віці, або періодичними платежами протягом усього життя, для того, щоб отримати дохід, коли ви на пенсію або пройти певного віку.

У віці 25 років, на щорічну премію в розмірі $ 100 протягом 40 років, ви можете отримати (A) $ 8,201.47 готівкою у віці 65 років або (б) щомісячні платежі в розмірі $ 51,34 для іншої частини вашого життя.

Ви вклали за останні 40 років 40 разів $ 100 або $ 4000, а у віці 65 років ця виросла до $ 8,201.47. Це краще, ніж у два рази.

Щоб знайти середній річний дохід, визначаємо прибуток ($ 8,201.47 менше $ 4000), що становить $ 4,201.47 і поділіть його на 40, щоб отримати річний прибуток у розмірі $ 105.

Середня інвестицій знаходиться на півдорозі між нулем і $ 4000 і дорівнює $ 2000. Річний дохід, таким чином, $ 105 поділене на $ 2,000, або 5 ¼%. Це являє значно менше, ніж 4% щорічно ускладнюється.

Якщо буде прийнятий варіант $ 51,34 в місяць обраний замість суми цілому $ 8,201.47, він займає від 13 до 14 років, щоб вичерпати загального, і якщо ви жити довше, ніж це число років, ви вийшли вперед.

Більшість інших політик забезпечить економію коштів, і повернення цих заощаджень на те, що ми маємо справу з тут. А прибутковість заощаджень низька слід зазначити, що, укладаючи договір страхування застрахований змушені економити, що він міг би витратити. Друга перевага в покупці політики, крім термінових політики є те, що якщо застрахована припадає на важкі часи ці політики чогось варті готівкою, щоб допомогти подолати йому більш, і якщо він не в змозі встигнути премій є резерв готівки платити страхові внески на деякий час. Якщо строк страхові внески не можуть бути задоволені політикою промахи.

Одна страхова компанія взяла те, що на її думку, типовий рік, як стверджує відношенні смерті і визначили, що сім’ї застрахованої особи повернулися у відношенні того, що була оплачена. Він визначив, що середня застрахованих осіб, які розрахувалися в цьому році зібрав $ 1,75 за кожні $ 1,00 введений у преміях, і середнє число років кожної політики набули чинності на момент смерті склав 22,6. Повернення на 4% на рік, і страхова компанія відзначає, що 4% прибутку було оподатковується в цьому немає податку на прибуток не була вивезена ні як політика пішла вздовж або коли останній платіж був зроблений. Це 4% дорівнює 8% доходу для людини в 50% податку кронштейна.

Прибутковість заощаджень елемент страхування життя може бути визначена з посиланням на прикладеній таблиці. Основні типи політики були порівняні протягом 25 століття, 40 і 55, щоб річної премії, вартість поліса готівкою в різному віці і щомісячні платежі, які можна отримати з 65 років до кінця свого життя.

Два з найбільших переваг страхування життя залежить від: (1) податки на спадщину і (2) невизначеність щодо того, коли застрахований помре. Ці фактори не пов’язані безпосередньо з повернення інвестицій, але не може бути зведений до мінімуму при будь-якому розгляді страхування життя.

Довгостроковій перспективі це дуже важко втратити гроші, якщо не неможливо, і віддача може бути хорошим.

Forex є більш ризикованим, але ви можете обмежити свій ризик за допомогою хорошого програмного забезпечення Форекс.