порівняння і зіставлення різних типів ануїтетів постійні, змінні, індекс, негайного та відстроченого

Що так багато різних типів ануїтетів, просто читаючи всі імена можуть збити вас з пантелику. Це не повинно бути так складно. Назви різних типів ануїтетів часто мають на увазі саме те, що робить або ануїтет, як ви вкладати гроші на внутрішній ануїтету.

У вас так багато різних назв самих продуктів. Ігнорувати їх комерційні назви і просто зосередитися на тип ануїтету, щоб зробити цей процес простіше. Є продуктами фіксована рента, змінні ануїтети або індексовані ануїтети? Це три основні види ренти продуктами. Все інше є варіацією з цих трьох.

Фіксована рента платити фіксовану процентну ставку. Часто ці продукти пропонують гарантовану високу процентну ставку протягом перших кількох років. Вони також мають гарантоване мінімально можливу ціну. Навіть якщо інтерес різко падає, компанія обіцяє платити принаймні цю суму. У середині 2000-х років, процентні ставки знизилися до 1 відсотка і менше. Люди додані гроші, щоб їх фіксована рента через гарантії не менше 3 відсотків рентабельності. Компаній, однак, знизили свої гарантії на свої нові продукти.

Змінні ануїтети пропонуємо можливість не тільки скористатися економічними умовами, але і направляти свої інвестиції. Часто вони містять взаємні фонди з декількох різних компаній. Інвестор отримує для вибору засобів і суму, яку він бажає інвестувати. Для тих, які відчувають себе незручно виборі засобів, компанії пропонують групам засобів і направляти їх на величину ризику. Компанія врівноважує ці на регулярній основі, щоб зберегти той же рівень ризику. Для людей передпенсійного, часто суміш п’ятдесят відсотків, а акції облігації п’ятдесят відсотків є стандартною інвестицій.

Індексовані пенсії використовувати питомі показники ринку як ключ до їх виплаті. У разі тих, індексовані по S & P 500, власник поліса отримує відсоток від зростання фондового ринку, якщо S & P 500 підйомів. Якщо ринок падає, проте, вони не отримують відсоток втрати. Вони отримують, натомість, гарантованої процентної ставки пропонуються в політиці. Часто це нижче, ніж збирається процентна ставка, але все ще дуже прийнятним, якщо врахувати, інший варіант, собі в збиток.

Інші способи компаніям класифікувати ануїтетів, як ви прийняти ваші гроші від політики. Якщо ви покладете в гроші і негайно приступити до прийняття дохід протягом певного періоду, визначену суму чи залишок свого життя з або без гарантований повернення основної суми, продукт негайний ануїтет.

Відкладені ануїтети податків відкладено продукти, які просто діють як метод економії поки не буде обрано спосіб взяти кошти пізніше. Якщо ви вирішили не брати гроші, він йде на рахунок одержувача, ім’я якого ви політику.

Ви можете мати негайний ануїтет або відкладені ренти, які є змінними індексу ануїтети ануїтети або фіксована рента змінні ануїтети часто пропонують можливість зміни оплати, коли ринок збільшується, як тільки ви ануїтету продукту. Молоді люди, які використовують цей засіб пересування для життя дохід вигоду від цієї якості боротьбі з інфляцією.