порівняння цін, чи варто це

Багато хто з вас буде, в якийсь момент або інший почалися проблеми страхування цитати.
Це те, що отримала легше останнім часом з появою на сайті порівняння цін. Пошук страховий поліс будь-якій формі завчасно і не кажучи вже про монотонна робота. Звичайний процес, пов’язаний тралення навколо веб-сайтів компаній та подання після цитати цитати після цитати. Інша альтернатива і настільки ж важкою одного; дзвонити кожної компанії індивідуально і проводити цитата по телефону.

Як ви можете собі уявити більшість людей прийшли, щоб боятися цього процесу, і все в ньому беруть участь тяганина. Тоді як молитву відповіли, прийшло порівняння сайту, або так здавалося багатьом. Це може в даний час забезпечують можливість введення ваших вимог в одному місці і є робота для вас. Чи був цей продукт ідеальним рішенням здавалося, що вона? Які підводні камені і негативні сторони?

У пресі і експонуються на засобах масової інформації телебачення кінці було багато спекуляцій щодо того, ці сайти дійсно так добре, як вони стверджують. Було сказано, що вони просто “посередник”, і що це має сенс, щоб перейти безпосередньо до основного постачальнику. Давайте подивимося на типовий процес втягуються при продовженні політики; давайте припустимо, вам потрібно буде оновити Вашу страхування автомобіля. У вас є 3 загальні варіанти доступні для вас, номер 1, ви можете зателефонувати в страхові компанії за вашим вибором. Номер 2, ви можете вручну шукати через сайти страхових інтернету і заповнити цитуючи аркушів. Нарешті у нас є можливість використовувати сайт порівняння і надання достатньо детально, щоб отримати ряд цитат з різних компаній.

З цих варіантів зайнятий або Інтернет-грамотності людини, швидше за все, вибір на користь останнього. Вибравши використовувати порівняння сайті або за допомогою пошуку одного або вважають за краще використовувати той, який ви бачили рекламуються, ви відвідуєте його і заповнити свої дані. Потім ви отримаєте список цитат і загальна ідея, щоб вибрати один з привабливою ціною і варіанти політики у відповідності з вашими обставинами. Потім натисніть кнопку, щоб бути відправлені через на сайт політику провайдера і продовжити додатку, давши ніяких додаткових деталей необхідно.
Це етап, на якому більшість вибрали вина. Проблема в тому, що будь-які подальші деталі, дані можуть вплинути на страхування автомобіля цитати генерується. Сайтів, можливо, більш підходять для надання лапки, щоб людина зі стандартною обставинах. Сказавши, що в середньому сайти роблять, як правило, просять деталі попередніх пунктів і точок на ліцензії і т.д.
Тим не менше, процес може стати проблематичним, якщо ви виконали будь-які зміни у вашому автомобілі або потрібно ввести які-небудь незвичайні обставини.

У роботі над цією статтею я виконав пропозицію за рахунок прямого добре відомі страховику і продовжили робити те ж саме через відомий сайт порівняння. Я виявив, що цитата була насправді дуже схожий на обох сайтах і коли я приступив до дешевих цитату на сайт порівняння не було ніяких змін після введення всіх необхідних деталей. Насправді все вийшло трохи дешевше, ніж прямі сайту. Це зайвий раз показує, що за допомогою сайту порівняння варто, навіть якщо ви тільки використовувати його, щоб знайти фігуру, щоб прагнути при отриманні цитати з інших компаній. Це також показує, що ви все ще можете отримати гарну угоду, перейшовши безпосередньо до страховика. Різниця виникає, коли у вас є обставини, які кидають ключ у роботи і результат в широкому діапазоні зміни котирувань. Здавалося б, що в середньому сайт порівняння допоможе вам більш дешева цитата.

Мені здається, ключ, як ви використовуєте ці ресурси. Ви можете отримати те, що ви хочете від обох методів і все зводиться до особистим вибором. Якщо ви щасливі, щоб піти з першої цитати, що звучить розумно, то досить справедливо. Якщо ви повинні використовувати сайт порівняння, щоб дати вам більш широкий вибір і заощадити ваш час і (можливо) гроші.