порівняння фіксована рента в порівнянні з банком КР

Для людей, які є вкрай консервативними і тільки хочуть, щоб їх кошти в банку CD, переглянути цю ситуацію і заглянути в фіксованих ануїтетів. Фіксовані ставки ануїтету збільшуватися і зменшуватися з ринковими умовами, як і норми компакт-диска. Однак, є відмінності між фіксована рента і компакт-диски, які можуть зробити ануїтет більш цінним активом в конкретній ситуації.

Перш ніж заглибитися в ці відмінності, ви повинні знати, що фіксована рента не для всіх. Особою, яка здійснює за кілька років до досягнення ними віку 59 ½ не повинні розглянути питання про створення всіх активів у фіксованій ануїтету. Якщо ви видалите коштів у віці до 59 ½, тобто 10 відсотків страти на зростання. Однак, якщо вони хочуть податків відкладено зростання або більш високу норму прибутку на свої кошти ІРА, фіксована рента може бути дуже доречним інвестиційний інструмент також.

Як фіксована рента краще, ніж компакт-диск? По-перше, як фіксована рента і компакт-диски бити пенальті період. У ануїтетів, період складання період, і ви отримаєте заряд капітуляції. У компакт-диски банку, час зарядки складає штраф за дострокове зняття. У той час як вони схожі, є величезна різниця. Коли термін на компакт-диску закінчується, банк посилає вам заяву даючи вам знати. Деякі люди не відповідають, або тому, що вони зайняті, вони забувають, що вони хворі або просто з області. CD потім перевертається на інший компакт-диск на той самий строк. Багато покупців CD помітите, що події є непарні числа місяця, наприклад, 56 місяців замість 60 місяців. Це тому, що якщо компакт-диск автоматично перевертається на інший 56 місяців, процентна ставка не така висока, як стандартна кількість місяців, наприклад, 60 місяців, 5 років.

Якщо ви виявите, що ваш CD перекинувся на набагато нижчому нестандартний, термін вкладу, ви також помітите, що інтерес, набагато нижче ринкових умовах запропонувати. Для того, щоб видалити його, і вкласти їх за вищою ставкою, вам доведеться зіткнутися новий штраф за дострокове зняття.

Там немає перекидання для фіксованих ануїтетів. У той час як процентна ставка змінюється залежно від ринкових умов, як тільки політики закінчується здачею період, компанія не ставить перед собою новий період капітуляції. Це означає, що вона вільна від турбуючись про необхідність ваші гроші застрягли в низькій рахунка, що приносить відсотки. Кожен раз, коли ви хочете, після капітуляції кінці період, компанія дозволяє знімати кошти.

Ще однією важливою особливістю фіксована рента, що робить його чудовою інвестиційної над банківськими компакт-дисків, відкладені податкові інтерес. Якщо ви просто хочете, щоб кошти, щоб рости і переходять до спадкоємців, з можливістю вторгнення їх, якщо вам потрібно зробити, це, фіксована рента дозволяють гроші, щоб побудувати швидше і ростуть податків відкладено.

Податкові відстрочення-важливо, якщо ви старше. Ви не повинні бути в 33 відсотків кронштейн, щоб пожинати плоди. Якщо ваш дохід межує на межі, де ви, можливо, доведеться почати платити податки на другу половину вашого соціального забезпечення, податків відкладено зростання економить тисячі доларів щороку.

Незалежно від того, що ваша ситуація, це платить, щоб диверсифікувати свої інвестиції. Якщо ви просто не можете “терпіти коливання фондового ринку і виявили, що тип диверсифікації непридатним для Вас, розглянути принаймні, в межах встановлених диверсифікації продукції. Фіксована рента є одним із способів зробити це.