порівняння страхування автомобіля все, що вам потрібно знати

Що так багато автострахування компаній, що пропонують такі цілий ряд заходів, це не дивно, що клієнти не можуть зрозуміти, чи є певний тип необхідного охоплення включений і якщо вартість є доступним.

У той час як ви можете вибрати для всіх видів політики та додаткове покриття, ви повинні спочатку мати справу з основним страхуванням автомобіля і що воно охоплює. Як тільки ви отримали, які оселилися, ви повинні попросити вашого постачальника послуг страхування деякі конкретні питання, перш ніж прийняти остаточне рішення про яких-небудь певних пакетів. Ви також повинні переконатися, що ви платите низьку ціну за свій охоплення, і ви повинні прочитати по всім членам політики, шукаючи певні питання, що викликають заклопотаність, перш ніж підписати пунктирною лінії. Коли у вас є ваше базове покриття, ви також можете розглянути додаткове покриття для інших ситуацій.

охоплення під загальну політику страхування автомобілів

Основна політика страхування автомобіля вимагає відповідальності тільки в більшості держав, якщо ви є володарем титулу. Якщо у вас є автомобіль увагу, ви, як правило, необхідні для виконання повного охоплення. Повне покриття для авто політика включає в себе:

Нанесення тілесних ушкоджень відповідальності

Медичні або травми захисту (PIP) покриття

Матеріальні збитки відповідальності

Зіткнення освітлення

Всебічне висвітлення

Незастрахованих / недострахуватися автомобіліста покриття

Відповідальність означає, що ви будете нести відповідальність за виплату відшкодування збитку збитки, які ви наносите. Таким чином, страхування відповідальності охоплює не ви, а всім, з ким ви можете потрапити в аварію. Нанесення тілесних ушкоджень покриття відповідальності запевняє, що, якщо ви перебуваєте в автомобільній аварії, в якій ви, як вважається, що з вини і хтось в іншому транспортного засобу, залученого поранений, ваша політика буде платити за їх медичне обслуговування. До того ж, відповідальність матеріальний збиток охоплює будь-яке пошкодження іншого транспортного засобу чи транспортних засобів у цій аварії.

Медичні або PIP покриття створений, щоб допомогти заплатити за травми ви витримаєте в автомобільній аварії, коли страхові іншого боку недостатньо, інша сторона не має страхування; аварії визначається як через вашу помилки або бути 50/50 несправностей , або ви відчуваєте “вдарити і втекти”. Все, починаючи від медичних рахунків до втраченої заробітної плати і навіть витрати на похорон можуть бути вирішені в цій частині політики. Зіткнення освітлення для вашої власній машині за аналогічних обставин, однак тут ви будете мати франшизи повинні бути виконані до охоплення розігрався.

Незастрахованих і недостатньо застрахованих покриття буде також сприяти в цих питаннях, ви повинні бути залучені в вдарити і втекти або інший водій не досить застрахований.

Комплексне страхування охоплює майно пошкоджень автомобіля, які не відбуваються через зіткнення авто, а деякі інші аварії, наприклад, гілку дерева, що падає на автомобіль або граду. Крадіжка також підпадають під цю частину вашої політики, які знову несе франшизи.

Запитання для постачальника

Не просто припустити, що все так і має бути, коли ви йдете, щоб придбати поліс страхування автомобіля. Є деякі важливі питання, щоб розглянути питання про звернення вашої страхової компанії про політику до покупки.

Скільки покриття мені потрібно? Державні вимоги змінюються, і ви також хочете, щоб визначити закони, засновані на власності. Якщо ви ще не є власником прав на вашому автомобілі (якщо ви ще платите автомобільне примітка), то може бути і більше вимог. Як застрахувати інші на моїй політики? Дізнайтеся, як додати інші політики, в тому числі нові драйвери підліткові, поки ще не час для цього. Як подати заяву? Це важливо, тому що, якщо вам потрібно використовувати ваші політики, у вас є можливість зробити це негайно, без необхідності шукати відповіді в першу чергу.

способи заощадити на страхування автомобіля

Страхування може бути дорогим, так що ви, можливо, захочете зробити все можливе, щоб заощадити на страхування автомобіля. Переконайтеся, що ви ретельно досліджувати найвигідніші ціни. Кожна страхова компанія буде пропонувати різні ціни для того ж пакету. Виберіть компанію, яка пропонує найнижчу вартість. Крім того, це чудова ідея, щоб порівняти котирування для різних автомобілів, коли ви ходите по магазинах для страхування. Очевидно, що спортивний автомобіль збирається взяти на себе більш високу премію, ніж невеликий седан. Зменшіть освітлення на ваших старих автомобілях, теж. Якщо вони окупилися, і ваш стан дозволяє, здійснювати відповідальність тільки. Подумайте про придбання упакованих страхування – автомобіль, домовласник, і страхування життя – все з того ж провайдера, так як більшість компаній буде знижка всі ці страховки при купівлі разом. Тримайте свій кредитний рахунок вгору, теж, так як це було виявлено, що люди з низьким кредитним рейтингом, швидше за все, подати позов і будуть більш високі тарифи.

Не забудьте запитати про різні знижки, які можуть бути доступні для вас і вашої родини, такі як безпечна знижки водій, хороші студентські знижки, знижки та автомобіля безпеки.

будьте обережні, перш ніж підписати

Коли приходить час підписати пунктирною лінії, переконайтеся, що все, що говорилося в обличчя, вказаним у полісі договір і нічого не змінилося. Не будьте жертвою «заманити і підмінити” процедури. Слідкуйте за статті, також, що дозволить страхування

постачальник підняти вашу премію в будь-який час без змін у галузі або запису водіння. Якщо ви не подати позов і там не було жодних змін до законів країни, ваші витрати не повинні зростати.

додаткове освітлення, щоб розглянути

Крім основних варіантів охоплення, більшість провайдерів страхування автомобіля буде пропонувати ряд інших варіантів, які можуть бути додані до вашої політиці за додаткову плату. Якщо у вас є автомобіль, який старший і, можливо, не настільки надійні, як ви хочете, то вам варто розглянути буксирування і оренда страхування, яке покриває витрати на евакуатор, а також прокат автомобілів (як правило, на термін до 30 днів ). Оренда Страхування також допомагає, коли ви потрапили в аварію і не може бути без автомобіля на час ремонту робляться. Допомога на дорозі ще один варіант, який пропонують деякі компанії, так що вам ніколи не доведеться турбуватися про зміну власного спустило колесо або додавання масла у Вашому двигуні на стороні дороги.