порівняння п’яти собаку або кішку плани в галузі охорони здоров’я страхування страхування

Це не має значення, якщо ви, можливо, вже вирішили купити здоров’я та фітнес охоплення страхування для сім’ї собаку або, якщо ви будете просто. При тому, що ви порівнюєте цитата одна цитата страхування благополуччя в інший не забувайте, що кількість бази Doller не єдиний номер, який ви повинні розглянути. На додаток до щомісячної оплати внести позитивні ви також перевірити яку саме ветеринарного догляду і захисту покриті (деякі фундаментальні програми план страхування складаються не з самих лікування раку), який тип франшизи ви, власник собачки, ймовірно, буде Очікується, компенсації, є щорічні ковпачок на медичні витрати, і те, що різні ставки дисконтування можуть бути отримані.

На даний момент ви відкриєте для себе лише кілька компаній, які пропонують домашню тварину поліс страхування здоров’я. 5 найбільш добре любив фірм Ідеальний дім тварин Страхування домашніх тварин, ветеринарна собак страхових полісів, ShelterCare, будинок тварин і оздоровчий PetCare.

Підхід страхового покриття в результаті собак і кішок собак Ідеально Страхове покриття витрат буде близька до $ 32.00 на місяць ($ 384.00 на рік). Внутрішні Finest домашніх тварин буде охоплювати стерилізацію собак надав власник собаки набуває додатковий план здоров’я. Ідеальний будинок тваринах не капоті вже існуючі медичні проблеми щеня, так що краще застрахувати їх у ранньому віці до проблеми розвиваються. Тварини Greatest має межу часу життя $ 99 750 доларів за собаку. Домашні тварини Кращий оздоровчий ідеї страхування приходять має $ 75,00 франшизи. Кілька собачих знижки доступні. Кращий собака Pet оздоровчі страхування план не включають рак.

Ветеринарна Страхування Puppy охоплення дійсно бізнес, який дає власникові собачих $ 14000 рік кришкою на підході, страховий поліс, який коштує всього близько $ 20,00 доларів на місяць. Ветеринарна Puppy Страхування являє програми, що мають $ 50.00 франшиза (відразу після франшизи вони платять дев’яносто відсотків від суми рахунку) на ідеях, які включають в себе стерилізацію домашніх тварин і рак охоплення. Ветеринарна Страхування щеня не приймає вже існуючих захворювань і не збирається надавати мульти-ПЕТ знижки.

ShelterCare часто політики цуценя страхування, що власники домашніх тварин вартістю десь близько $ 29.95. Для цього $ 29,95, що немає абсолютно ніякої франшизи і варіанти лікування раку покриті. ShelterCare не платитимуть за стерилізацію собак і вони не будуть охоплювати всі існуючі ситуаціях. ShelterCare не мати перевагу кришкою. ShelterCare забезпечує премію знижки для декількох улюблених ідей, професійне медичне обслуговування, і мікро-чіпів.

Тварина благополуччя політика страхових полісів допомогою PetsHealth компанії план страхування буде цінник собаки власнику приблизно $ 37,17 доларів на місяць. PetsHealth покриває 80% від вашого внутрішнього рахунку ветеринара домашніх тварин незабаром після $ 100.00 Doller франшиза є платною. PetsHealth має $ 13000 Doller кришкою на кожній на рік. PetHealth робить застрахувати вже існуючих умов після дев’яноста днів. Multi-тварина знижки можна легко отримати через PetHealth. PetsHealth робить пропозицію здоров’ям собаки та фітнесу страхового поліса стратегій, які охоплюють рак на ситуацію до випадку.

PetCare є собачки страхової корпорації оздоровчі, який оцінює середню ціну за політику, щоб отримати цуценя становить $ 29,95 в місяць. Ця програма включає в себе п’ятдесят Doller франшизи. Хоча PetCare рада покриття цінника рак вашого вихованця коштів вони не платитимуть за всі існуючі обставини і вони не будуть розщедрюватися на собачих стерилізації. PetCare поставляє спеціальні знижки для декількох домашніх тварин плани і професійна медична допомога.

Жоден з ваших оцінками місяця до місяця ціни для цих підприємств страховий поліс не включають такі речі, як і будь-які додаткові вершників страхування.

Будь-який 1 або всі з цих компаній може змінити свою політику з сьогоднішнього дня і також час, ви інвестуєте в страховій стратегії в галузі охорони здоров’я собачки.

Не забудьте прочитати дрібний шрифт до вас підписатися на здоров’я цуценя і фітнес-стратегії страховий поліс.

Всі ці п’ять здоров’я цуценя і фітнес-страхові корпорації плану мають свої власні сайти, де ви можете піти, щоб отримати в курсі собаки благополуччя страхових полісів лапки.

Є й інші собачки благополуччя страхової план з різними фірмами витрати, знижки, умовами та з урахуванням користі ковпачки ви не зміст з попереднім 5 порівнянь.