порівняння змінні ануїтети з взаємними фондами

Змінні ануїтети не тільки пенсійного планування інвестиційний вибір. Насправді, є багато альтернатив, таких, як пайові інвестиційні фонди, фондовий ринок, 401 (к), грошового ринку, або компакт-диск. Рекомендується, щоб інвестори продовжують рівень диверсифікації в свій інвестиційний портфель, так що спади в одному приладі можуть бути пом’якшені інший.

Один інвестиційний альтернатива, яку часто порівнюють із змінною ренти таке ПІФ через його схожості.

Обидва продукти дозволяють власникові управляти їх толерантність до ризику. Змінні ануїтети платежі через тривалістю життя інвестора, які пов’язані з виконанням основних інвестицій в ануїтет (які часто включають в себе взаємні фонди). Диверсифікація досягається шляхом інвестування в декількох субрахунків.

Пайові інвестиційні фонди досягти зниження ризиків по-іншому. За допомогою цього продукту кілька інвестори об’єднують свої ресурси, щоб купити багато різних цінних паперів. Фонди знаходяться у віданні фондового менеджера, який насправді інвестування. Фізичні особи отримали доступ до більш широкого кола диверсифікації ніж вони були б в змозі досягти самостійно. Вони, таким чином, в змозі максимізувати продуктивність і мінімізувати ризик своїх інвестицій.

Пайові інвестиційні фонди пропонують змінної норми прибутку і підходять для планування інвестицій, як і змінні ануїтети. Вони вважаються помірне зростання, помірний ризик інвестицій. Взаємні фонди плата за управління, які схожі на змінні ануїтети. Плата, як правило, в 1 до 3% діапазону.

Податковий режим полягає основна відмінність між змінні ануїтети та взаємні фонди. З некваліфікованої пайових інвестиційних фондів, дохід оподатковується на рік як звичайний дохід. Змінні ануїтети, з іншого боку, немає податків відкладено до виходу. Пайові інвестиційні фонди, однак, принесуть користі молодих інвесторів з точки зору оподаткування. Дохід оподатковується тільки коли він віддаляється. Пайові інвестиційні фонди, на відміну від змінних ануїтетів, не мають 10% податкової санкції, якщо дохід буде відкликано за інвестором до віку 59,5. Обмін досвідом між взаємні фонди оподатковуються як дохід від приросту капіталу, якщо завершена за межами ІРА або 401 (к). Тим не менш, перекази між субрахунків всередині оболонки змінної ренти не обкладається податком.

Через податкові штрафів на висновок у віці до 59,5, змінні ануїтети більше підходять для довгострокових інвестиційних цілей, зокрема, вихід на пенсію. Пайові інвестиційні фонди є трохи більш гнучким у що залежно від обраного фонду вони можуть бути використані для задоволення короткострокових і проміжних цілей, а також довгострокові.

Виручка від змінної ренти також мають тенденцію бути менш летючий, то доходи від пайових інвестиційних фондів. Тим не менш, ця стабільність дійсно прибуває в ціну. Змінні ануїтети продовжувати вносити платежі так довго, як ануїтетними живий. Після смерті страхувальника, договір виконувала і припиняються, якщо варіант втрати годувальника не була включена в контракт. Пайові інвестиційні фонди, з іншого боку, все ще мають значення, яке може бути передано одержувачам після смерті інвестора.

Таким чином, взаємний фонд, ймовірно, найближчий альтернативою змінної ренти. Тим не менше, існують відмінності між продуктами, які повинні бути тісно рахувати до підписання контракту. Обидва задоволення різних потреб для різних інвесторів.