порівняння домовласників покриття

Прийнятті рішень, що стосуються страхування житла може бути легко, коли ви розумієте, основна структура стандартної страховий поліс будинку. На відміну медичне страхування, страхування домовласників була стандартизована. Це робить його набагато легше порівнювати контракти домовласників страхування.

Більшість полісів Страховий Дім засновані на ISO Будинок 3 спеціальному вигляді, також відомий як HO-3. Деякі держави вимагають певних змін і є відмінності між політикою різних додому страхування перевізників. Тим не менше, навіть якщо вони не збігаються, політика буде більш схожі, ніж різні тих пір, поки політика HO-3 політику.

Покриття – житлові

Визначає, як охоплення вашого проживання приміщень і певні структури додається застраховані. Якщо у вас є приєднаний сараї він включений в обхват.

б покриття – інші структури.

Це структури, які не прикріплені до вашого проживання або приміщення, розділені вільний простір або пов’язані тільки паркан стіні, дроти або інші подібні структури. Окремий гараж будуть покриті за рахунок цього розділу політики.

C Покриття – особиста власність

Особисте майно включає в себе майно, яке не вважається нерухомим майном. Нерухомість, яка прикріплена до землі вважається нерухомим майном. Нерухомість, яка приєднана до нерухомості також зазвичай вважається нерухомим майном.

Це означає, що від стіни до стіни килим буде нерухоме майно, але кидок килим буде особистою власністю.

Персональний розподіл власності вашої політика буде охоплювати більше, ніж просто власність у вашому домі. Він буде також охоплювати речі ваш, який в інших місцях. Тим не менше, існують межі та обмеження. Ваші автомобілі будуть спеціально виключені. Там будуть обмеження на грошові кошти та ювелірні вироби. Там будуть і інші обмеження і заборони на вашому домі політики.

D покриття – неможливість використання

Ваш будинок власників політики, швидше за все, оплатити витрати на проживання, якщо ви не в змозі залишатися в вашому будинку через критої події. Ви можете бути в змозі залишитися в мебльованої квартирі в той час як ваша резиденція відремонтували і ті витрати, поширюється на політику.

електронної покриття – персональна відповідальність

Стандартні HO-3 домовласників політика включає в себе страхування відповідальності. Це може платити, якщо хтось поранений на вашу власність. Вона також може платити, якщо ви випадково поранити когось далеко від вашої власності. Існують обмеження на це покриття, але, ймовірно, покриває більше ситуацій, ніж ви припускаєте.

F охоплення медичними платежами іншим

Розділ F – Медичні платежі іншим схожий на розділ страхування цивільної відповідальності. Однак юридичної відповідальності не є обов’язковим для платежів, що підлягають сплаті. Цей розділ містить обмежений охоплення в ситуаціях, коли застрахована особа викликає пошкодження іншій людині. Його метою є, щоб заплатити за дрібниці, не вимагаючи дорогих судових тяганини. Персональний розділ відповідальності Вашої політиці є платити за більш великої і дорогої ситуаціях.

Домовласників страхування є важливим охоплення. Він покриває не тільки збиток вашому дому, але також поширюється на збиток у ваші особисті речі, відшкодовує витрати на житло, поки ваш будинок в даний час зроблені придатними для життя знову і можете сплатити іншими, якщо, які можуть травмувати через недбалість.

Розуміння фундаментальної структури страхового поліса домовласників може допомогти вам порівняти політику, так як фундаментальна структура більшості власників будинку політики страхування буде таким же, незалежно від носія ви робите покупки через.