порівняння довгострокових страхових полісів догляду

Споживачі часто плутаються при покупці довгих страхування по догляду термін. Хоча вони вже знають цей вид страхування має вирішальне значення для забезпечення їх здоров’я під час виходу на пенсію, вони не сумували, коли довгострокового догляду політики, як правило, більш складні, ніж здоров’я або страхування життя. Нижче наведені фактори, які живлять тонкощі політики серед LTCi:
• приголомшливі ціни довгострокового догляду, зокрема, темпи будинок сестринського догляду
• дорогі тарифи серед приватних страхових
• Різні навороти, пропоновані страховими компаніями пантелику споживачів, на яких особливості підходять для них
• Відносно новий ринок довгострокового догляду

Страхові компанії пропонують різні довгі політики догляду термін, таким чином, важливо порівняти кожну політику від страховика до страховика. Звертайте увагу від цих рад у порівнянні LTCi політики

1. Підсумовувати все в своїй повсякденній діяльності (ADLs) вам потрібно. Перевірте кожен страховик, якщо вона забезпечує покриття з тими ADLs і кваліфікації на отримання пільг. Політики, яка платить за більш ADLS з кількома кваліфікації варто задуматися.
2. Інфляція захист може скласти ціну LTCi політики, але цей вершник має значні переваги серед вартістю. Там немає правди кажучи довгострокового догляду премій залишиться на низькому рівні, тому що ціни на LTC міняються щороку, тому не вірте агентам, які стверджують, щоб надати вам найдешевший LTC політики. Єдиний захист інфляції може допомогти вашої політики максимального використання її переваг в рахунок майбутніх підвищення цін. Існують різні типи захисту інфляції, але 5% захист з’єднання інфляції варто.
3. Будинок пристарілих ціни відрізняються від одного стану до іншого. Окремі кімнати набагато дорожче, ніж загальні номери. При перевірці ціни в певному стані, скажімо Нью-Йорку, біля магазину і ознайомитися з тарифами кожної компанії, то оцінити змінні, які роблять ціну вище або нижче іншого.

4. Виберіть політику, яка пропонує різні рівні допомоги, такі як догляд на дому, догляд за хворими догляд на дому і допомогу життя, тому що ваші потреби можуть змінитися через кілька місяців або рік. Ви можете виявити, медичне обслуговування вдома, дешевше, але це окупається, якщо ви розглянути інші варіанти, у разі, якщо ваш стан погіршується.

5. Переконайтеся, що політика визначає чітко, що “Догляд на дому”, “догляд за хворими” або інші види догляду за собою і відповідні переваги ви можете отримати. Уникайте політики з неясним і неповним поясненням переваг, які вона забезпечить і умов для отримання права для забезпечення майбутніх вимог. Це тому, що управління може змінитися в будь-який час, і це було б проблематично для нового співробітника, відповідального за претензії до швидко вирішити, якщо визначення в політиці є розпливчастими. Завжди попросіть агента, щоб пояснити все, що ви не розумієте. Звернення за консультаціями до фінансового планування або LTCi експертом, щоб зробити вашу політику торгового менш виснажливим.
6. Запитайте для довгострокового страхування цитата відходу від різних страхових компаній. Результати можуть направляти вас у виборі кращої компанії, яка відповідає вашим потребам та бюджету. Переконайтеся, що у вас є п’ять або більше компаній для порівняння.