порівняння варіантів Великобританії Страховий Дім для самої вигідною ціною

Є в даний час більше 10 000 незалежних страхових брокерів у Великобританії, що робить відокремити зерна від плевел в плані політики важко, навіть для самого вимогливого господаря будинку. Якщо ви розумієте, що довіра, висока якість страховий поліс повинен містити, легше порівняти висвітлення можливості, надані кількома політиками. Даний посібник допоможе вам встановити критерій для оцінки конкуруючих постачальників відповідно з особливостями, ціна і надійність.

У той час як ціна є важливим фактором, ви повинні визначити загальну вартість політику з висвітлення параметрів при пошуку кращий страховий поліс для вашого будинку.

Важливо відзначити, що не всі політики страхування житла створені рівними: деталі кожного плану освітлення забезпечують різні рівні захисту для вашого будинку і цінні речі. При оцінці кількох конкуруючих пропозицій від постачальників, страхування житла, буде потрібно час, щоб оцінити витрати і вигоди, щоб зрозуміти, що входить до складу кожного унікального плану. Виключно вибору провайдера засновані на низькій ціні залишає багато важливі деталі, такі як надзвичайний охоплення, винагороди за втрати, і охоплення цінностей у повітрі.

Переконайтеся, що зокрема Агентством зі страхування пропонує 24 години аварійного захисту, яка включає в себе такі інциденти, як каналізаційну трубу розривів, стихійних лих та інших нещасних випадків. Маючи широкий постачальник страхування, які висвітлюватимуть робочу силу і витрати на заміну в несподіваній ситуації може зіграти важливу роль з точки зору підсумкових результатів від вашого покриття. Вибір на користь більш низької вартості, що відмовляється від політики надзвичайних покриття залишає вас відповідальності за величезних рахунків за ремонт у надзвичайних ситуаціях.

Переконайтеся, що ваша політика включає в себе покриття за нещасні випадки, такі як загублені ключі і вогню. Іншим важливим аспектом є ступінь охоплення володінь. Багато основні політики не покривають цінностей у разі крадіжки або стихійних лих. Комплексна політика дати вам захист образотворчого мистецтва, електроніку, ювелірні вироби, і інші сімейні реліквії, які можуть бути пошкоджені в певних ситуаціях.

На додаток до ваших особистих майном, багато професіоналів бізнесу мають цінне обладнання в домашніх офісах. Страхові поліси у Великобританії відрізняються з точки зору захисту обладнання, послуги за контрактами, а також юридичної відповідальності за страхові питання, пов’язані з вашого домашнього офісу. Управління з фінансових послуг (FSA) має строгий набір керівних принципів для покриття відповідальності, тому завжди перевіряйте з вашим потенційним постачальникам від ступеня обладнання відповідальності бізнесу та захисту.

Грунтуючись на інформації про конкретний використанні вашого будинку, страховий поліс повинні бути пристосовані для надання конкретної покриття вам потрібно. Це кращий практиці перевірити умови захисту вашої політики. У багатьох випадках вам потрібно інвентаризації та документів окремих деталей верхнього значення, щоб ці цінності підпадають. Так як ви можете бути активно купують нові цінності, важливо визначити, якою мірою ця політика буде поширюватися на нові придбання, а також.

Складання списку варіантів і типів конкретних вам потрібно, в тому числі аварійного захисту, високої вартості, пожежа, повінь, і захистом від розкрадання є ключем до вибору страхового поліса є правильним для вас. Якщо у вас є домашній офіс, вам може знадобитися для покриття, що окремо від політики. Переконайтеся, що ваші плани на майбутнє збігаються з покриття, зазначену у Великобританії страховий поліс будинку, так що ви захищені сьогодні, завтра і в майбутньому.