порівняння Канаді, AOS системи медичного страхування

Існують величезні відмінності між Канадою, AOS системи медичного страхування та системи охорони здоров’я інших країн. Яка країна має кращу структуру, щоб піклуватися про її населення?

Теми охорони здоров’я висунулася знову і знову, в засобах масової інформації, останнім з яких Майкл Мур, AOS документального Сіко. Вона стала такою спірне питання, що численні політичні платформи звернулися його. Хілларі Клінтон, AOS президентських ставка була частково заснована на загальний охорона здоров’я, предмет вона лобіювала протягом тривалого часу. Її чоловік, президент Клінтон, було відважно спробував зробити його повз Сенату років тому.

Огляд медичного страхування

Канаді, AOS система охорони здоров’я не використовували, досить схожий на Сполучених Штатах до 1971 року, в рік Канаді, AOS Medicare було повністю відновлено. Канаді, AOS план медичного страхування не покриває всі послуги, але витрат, Äúfair, AU в порівнянні з іншими країнами. Це не так, як буйний системи у Франції, звідки люди приїжджають з країни, щоб отримати майже безкоштовне медичне обслуговування, і це не як не вистачає як американська структура, в якої хірурги будуть оперувати тільки переконавшись, що у вас є належне страхування.

У Канаді кожна провінція має свої власні правила щодо медичного страхування. Деякі провінції вартість препарату програм, які охоплюють різні препарати для певних вікових. Ці програми, як правило поширюється на сім’ї з низьким доходом, тих, хто на соціальні послуги, і ті, з певними захворюваннями. У деяких провінціях буде охоплювати всі відпускаються за рецептом ліки для літніх людей або для тих, чиї лікування перевищує певну частину сім’ї, AOS доходу. У більшості провінцій, регулярні стоматологічні огляди покриті для дітей до 14 років. Багато з цих посібників боротьби з цими деяких європейських країнах, таких як Бельгія, яка серйозно урізати лікування і наркотиків, і пішов так далеко, щоб вирішити, хто надто хворий, щоб витрачати час і гроші. Дивіться тут для канадської медичної страховки уряду.

В даний час в Сполучених Штатах, система медичного страхування є установка для покриття пенсіонерів, малозабезпечених, інвалідів та дітей. Американський уряд бере участь у фінансуванні Medicare, Medicaid, Державний дитячий, АТ програма медичного страхування і ветеранів. Ці програми забезпечують медичного страхування для тих, хто служив країні, або фізично або фінансово не в змозі допомогти собі самі. Більшість робочого класу повинен оплачувати своє медичне страхування.

додаткові медичні факти

Візити до фахівців у Канаді, можуть бути покриті провінційний план охорони здоров’я, в залежності від медичних обставин, або вони можуть зажадати додаткову плату. Наприклад, багато виборні процедури, особливо ті, косметичної, класифікуються як медично непотрібних, і таким чином мають бути оплачується пацієнтом.

Також слід зазначити, що ціни на ліки регулюються в Канаді, так що марка ліки часто значно дешевше в Канаді, ніж у Сполучених Штатах.

Пряме порівняння між різними країнами дуже важко, тому що одне медичне страхування структура не має, інший робить. Крім того, в класі вони оцінюються на доводять до найкращим чином задовольнити численних факторів, таких як розходження населення, етнічна приналежність і фінансові.

більше роботи, необхідної для систем у всьому світі медичного страхування

Речі не повністю рожева для Канади, AOS системи медичного страхування. Країна втрачає лікарів і медсестер в інші країни із загрозливою швидкістю через кращого окладів і кар’єрного зростання. Через старіння населення, що буде все більше потребувати медичної допомоги, цього постійного еміграція велике навантаження для системи в майбутньому, якщо рішучі заходи не будуть прийняті найближчим часом.

У дослідженнях, проведених Фондом Держави, результати показали, що Сполучені Штати мають найдорожчий системи охорони здоров’я в світі. Крім того, вона зайняла останнє місце в більшості областей, включаючи доступ до охорони здоров’я, безпеки пацієнта, своєчасності медичної допомоги та ефективності. Американці були також останнє місце за чи є у них регулярні лікаря. Британія отримала найвищий бал у загальному рейтингу серед досліджуваних країн, за нею йдуть Німеччина. Нова Зеландія і Австралія ставлять на третє місце, а потім у Канаді та Сполучених Штатах. Фонд Співдружності президента Карен Девіс сказав: “Сполучені Штати виділяється як єдина країна, в цих дослідженнях, що не забезпечує доступу до медичної допомоги за допомогою загального охоплення і просування« медичний дім »для пацієнтів.”

питання, що стосуються майбутнього медичного страхування

Сполучені Штати представили Національний закон про медичне страхування, що б створити універсальний платника єдиного система охорони здоров’я, яка забезпечить кожному американської охорони здоров’я резидента вільної від заряду. Якщо це відбудеться, то це, безсумнівно, змінити їх статус як єдина розвинена країна, яка не має загального охорони здоров’я.

Канадська система охорони здоров’я з акцентом на зниження періоду очікування для медичних послуг, а також розгляду питання про приватизацію, а також. Ідея полягає в тому, що приватні страхові компанії, може повернути гроші в систему. Проте, існують значні суперечки навколо цієї опції, як деякі вважають, що створить недоліків системи. Канаді, AOS система медичного страхування має багато проблем майбутнього обіймати, і багато змін, щоб зробити.