порівнянням тимчасових і постійних страхування життя

Існують два основних види страхування життя – тимчасові і постійні. Термін страхування це інша назва для тимчасового страхування, який означає, що це тільки в силу протягом обмеженого періоду часу, як правило, від 10-30 років. Постійна страхування життя, з іншого боку, дає довічну захист. Бенефіціари отримують оплату, коли страхувальник помирає.

Термін політика тільки на місці протягом певної кількості років, а грошова вартість не накопичується з продуктом. Цей вид страхування, як правило, купив, коли покупець має фінансові потреби, яка в кінцевому підсумку піти. Наприклад, іпотеку або освіту дитини збори можуть потрапити в цю категорію.

Три основні елементи, які повинні бути розглянуті при пошуку терміну страхування:
• втрати годувальника
• премії
• Правова політика

З нагоди втрати годувальника може залишатися постійною або вона може знижуватися, так як термін прогресує. Премія має протилежний варіантів, він може або залишаться на рівні або збільшення. Нарешті, термін політика може бути для одного або більше років.

Один з варіантів, які доступні з терміном політика повернення премії. Ця функція звичайно йде з більш дорогих преміальних виплат, однак частина премій будуть повернуті, якщо не позов пред’явлений до політики.

Постійне страхування життя, навпаки, за життя, якщо страхувальник не премії не підтримується. Постійне страхування зовсім накопичувати грошову вартість. Основні види страхування життя постійного цілі, загальної і змінної.

Страхування життя в цілому пов’язане з рівнем страхових внесків і бенефіціарів гарантований певний рівень допомоги в разі смерті. Премії є фіксованими. Всього життя політики вважаються негнучкими деякими інвесторами. Крім того, норма прибутку не може бути вище, ніж інші альтернативи економії.

Негнучкість, пов’язані з життям цілого Тому універсальні продукти життя були створені. Вони були розроблені в 1980-х і гібридні продукти, що поєднують низьку вартість захисту довготривала політика з економією елементом всієї політики життя. Власники зможуть пристосуватися страхових внесків. Крім того, мінлива універсального і справедливості індексовані універсальної політики дозволить власникові мати потенційно більш високу норму прибутку, ніж фіксований універсальної політики.

Тимчасове страхування життя, як правило, дешевше, ніж постійне страхування життя. Тимчасових політик життя може бути продовжена після закінчення терміну їх і зазвичай можуть бути перетворені до постійної політиці. Одним з недоліків в термін страхування життя є те, що політики зазвичай не можуть бути відновлені після того, власник досягає віку 80 років. Крім того, виплата премії буде збільшуватися в міру віку власника збільшується.

Коли я дивлюся на будь-який вид страхування життя, чи є це тимчасовим або постійним, важливо придбати політики від компанії, яка знаходиться в доброму фінансовому становищі. Один спосіб, яким клієнт може визначити фінансову стійкість компаній, досліджуючи фінансові рейтинги компанії з незалежних агентств, таких як AM Best.